PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583649}
6,6 69 298
ocen
6,6 10 1 69298
5,2 14
ocen krytyków
Gangster Squad. Pogromcy mafii
powrót do forum filmu Gangster Squad. Pogromcy mafii

Film pozbawiony klimatu, całość przypomina teledysk rodem z MTV (lub innego programu muzycznego). Wszystko niby wygląda ale treść jest na żenująco niskim poziomie. I nie pomagają nawet gwiazdy pierwszego formatu. Scenariusz leży i kwiczy.

Jeśli ten film miał zadowolić fanów gatunku to delikatnie mówiąc nie spełnił oczekiwań. Szczerze przyznam, że dawno nie widziałem tak złego filmu osadzonego w gatunku kina gangsterskiego. Absolutne zero jeśli chodzi o klimat. Ten film do pięt nie dorasta takim produkcja jak „Nietykalni” nie wspominając arcydzieł jak „Ojciec chrzestny”,”Dawno temu w Ameryce”. Wstyd nawet, że porównuje ten film do tych wybitnych dzieł.

„Gangster Squad” całościowo bliżej do dzisiejszych teledysków.

3/10

PS. Tak wysoka ocena ze względu na obsadę, która udało się skompletować ( ciekawe czy żałują ze wystąpili w tym filmie)

ocenił(a) film na 5
Cziken

Niestety pozostaje mi tylko się zgodzić. Już dawno nie zawiodłem się tak na nowym filmie. To jakieś Delta Force, a nie gangsterski klimat. Profanacja gatunku. Moja ocena jest moooocno naciągnięta w górę.

djrav77

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 10
Cziken

chodzi o to ze w filmie pokazali prawdziwą twarz żyda ? , jak dla mnie super film :) bo jest w klimacie max Payna, The Punisher i do tego pokazuje prawdziwą twarz zydów .

ocenił(a) film na 3
Cziken

Obsada może i dobra, ale jakoś grą aktorską jak dla mnie się nie wykazała. Ryan całkowicie bezpłciowy, w scenie zabójstwa chłopca po prostu uczestniczył, nie grał. Przepraszam, ale wytrzymałem tylko godzinę filmu i raczej do niego nie będę wracał.

przemkam

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Cziken

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 3
kotbury

To się nie chwal :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones