PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583649}
6,6 69 298
ocen
6,6 10 1 69298
5,2 14
ocen krytyków
Gangster Squad. Pogromcy mafii
powrót do forum filmu Gangster Squad. Pogromcy mafii

Tylko

ocenił(a) film na 7

Tylko dla tego obejrze ten film bo gra w nim Emma Stone.

Spiderman_filmaniak

Jestes zalosny/a proponuje isc do lekarza.

ocenił(a) film na 7
whocares3211

Czemu uwarzasz że jestem żałosny ?
Wyrażiłem tylko swoje zdanie.

Spiderman_filmaniak

Nie przejmuj się nim - podejrzewam, że to typowy kibol tzw. smaku filmowego, który idzie na film tylko wtedy, gdy ceni rezysera, głównych aktorów, operatora, montażystę i producenta. Taki nie pojdzie do kina na film, w którym gra piękna młoda aktorka, a w każdym razie nie uważa tego za wystarczajacy argument do obejrzenia filmu.

ocenił(a) film na 7
laxman

No i może jeszcze dlatego go obejrze by sprawdzić czy jest podobny do Ojca Chrzestnego,ale wątpie.

laxman

Ja obejrze ten film ze wzgledu na to ze bedzie to film gangsterski poniewaz jest to moj ulubiony gatunek a w szczegolnosci te czasy w ktorych ten film bedzie. Piekna mloda aktorka to jest argument zeby obejrzec film? Wspolczuje ci - znajdz sobie moze kobiete to nie bedziesz ogladal filmow dla jakis podrzednych aktorek. A spiderman_filmaniak to jest troll albo ma 13 lat. Jak mozna porownac ten film do ojca chrzestnego jak to zupelnie inna tematyka.

whocares3211

Nie napisałem, że ja obejrzę ten film ze względu na Emmę Stone - napisalem, że rozumiem, jak dla kogoś jest to ważna zachęta do filmu.
Ja obejrze ten film z powodów, ktore podałeś - tu się zgadzam.
Ja z kolei współczuję jadu i zacietrzewienia - dwa niepotrzebne ,,pojazdy" na dwóch użytkowników w dwóch postach, nieżly wynik

ocenił(a) film na 7
whocares3211

Jak mam porównywacz ten film z Ojcem Chrzestny jak film Gangster Squad nie ma jeszcze w kinach.
Chodzi o to że może będzie podobny.
Naucz się czytać napisałem że sprawdze czy będzie podobny a nie go porównuje.
I NIE jestem trollem tylko wyrażam swoje zdanie po to jest Filmweb by wyrażać swoje zdanie a nie kogoś obrażać.
I jeszcze obrażać w tak beznadziejny sposób.

Spiderman_filmaniak

Obejrz trailer, przeczytaj opis, nazwa filmu kur wa ogarnij sie. Koncze dyskutowac z toba bo jestes 13 latkiem, dziekuje dowidzenia.

ocenił(a) film na 7
whocares3211

Tylko przeklinać i wyzywać kogoś.

ocenił(a) film na 7
whocares3211

Pozatym wydaje mi się że ty masz 13 lat bo wszystkich obrażasz.

ocenił(a) film na 7
Spiderman_filmaniak

Ja m.in też, i nie uważam, że jest podrzędną aktorką:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones