PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583649}
6,6 69 298
ocen
6,6 10 1 69298
5,2 14
ocen krytyków
Gangster Squad. Pogromcy mafii
powrót do forum filmu Gangster Squad. Pogromcy mafii

Trochę dziwne nieprawdaż? Gangsterzy pogromcami Mafii.

ocenił(a) film na 5
The_Fallen

Racja. Mogli dać tylko Pogromcy mafii myślę że brzmiałoby dobrze. Albo mogli zostawić oryginalny tytuł.

ocenił(a) film na 9
The_Fallen

Chyba nie rozumiesz tytułu "Gangster Squad" ;)

ocenił(a) film na 7
extremo

a niby jak go rozumieć twoim śmiesznym zdaniem ?

ocenił(a) film na 6
lolexX123

buehehe głupole

'gangster squad' czyli oddział do walki z gangsterami czyli mafią

tak jak 'bomb squad' to nie oddział terrorystów podkładających bomby tylko oddział saperów

angielskiego sie uczyć dzieci...

ocenił(a) film na 7
cybermac79

nie wiem czy mam się śmiać czy płakać bo twoja wypowiedź jest okrutnie żałosna ... w tłumaczeniu na nasz język oznacza to mniej więcej ekipa gangsterów tak jak i dla ludzi anglojęzycznych ( pewnie nie rozumiesz a więc wytłumaczę : dla ludzi wychowanych w kraju, w którym językiem urzędowym jest angielski ) a producentom owego filmu nie chodziło o wprowadzenie nazwy, która znaczyłaby tyle co " pogromcy mafii "
no ale cóż nie każdy tak jak ty musi mieć IQ w porywach 16 i dalsza rozmowa z kimś z takim ilorazem inteligencji jak ty nie ma kompletnie sensu więc wybacz, że ci nie odpisze na twoją kolejną żałosną wypowiedź . hmm no chyba, że zdasz maturę, która jest dziecinnie prosta, może wtedy odrobinę zmądrzejesz . nie kompromituj się i już nie pisz lepiej dla ciebie ; )

ocenił(a) film na 6
lolexX123

biedny lamusie, za duży jestem żeby z toba dyskutowac ale jak masz wątpliwości to zapytaj reżysera

ocenił(a) film na 6
lolexX123

- angielski znam dośc dobrze więc nie musisz mi przygłupie tłumaczyć co DOSŁOWNIE znaczy gangster squad
- nie pisałem nic o 'pogromcach mafii'
a lolexx pewnie matka na chrzcie ci dała przewdując że po parunastu latach poziom twojej kumacji nadal będzie wynosił 0

ocenił(a) film na 6
lolexX123

jakbyś jeszcze miał wątpliwości to zadaj sobie pieprzony trud przeczytania o czym w ogóle jest film
bo bynajmniej jego głownymi bohaterami nie jest grupa bandziorów
może wtedy zrozumiesz o co chodzi w tytule

ocenił(a) film na 7
cybermac79

tak się składa, że bardzo dobrze wiem o co chodzi w filmie i jakbyś nie był taki tępy to byś o tym wiedział, widocznie w podstawówce nie uczą czytania ze zrozumieniem pajacu więc milcz

ocenił(a) film na 6
lolexX123

słuchaj gnoju dam ci radę
jak nie masz pojęcia na jakiś temat to sie na ten temat nie wypowiadaj a tym bardziej nie próbuj polemizować

nauczysz sie angielskiego to mozesz spróbowac dyskutować
póki co stul pysk i nie ośmieszaj sie bardziej niż to już zrobiłes

ocenił(a) film na 7
cybermac79

rad lepiej nikomu nie dawaj bo ciota jesteś , a stul pysk to sobie do mamusi możesz mówić , masz rację ośmieszam się bo pisze z takim baranem jak ty i oczywiście jesteś tak żałosny, że dalej będziesz kontynuować tą bezsensowną rozmowę, jesteś idiotą i niestety nigdy to się nie zmieni a wiem coś o tym bo tak się składa, że skończyłem psychologię czego taki wyrzutek społeczeństwa jak ty w życiu nie dokona . było miło ; )

ocenił(a) film na 6
lolexX123

smaruj frajerko do koleżków na podwórko
cwaniakować możesz spróbowac z nimi w paskownicy

i nie klikaj nic juz do mnie pedale bo nawet szkoda czasu zeby ci ubliżac


ocenił(a) film na 6
lolexX123

btw - takich 'psychologów' z licencjatem w prywatnej "uczelni" to znam na pęczki
półgłowków którzy nawet po polsku nie potrafią sie poprawnie wypowiedzieć, pisać długopisem nie umieją
nie mówiąc o znajomości jezyków obcych buahah
jak skonczysz mechatronike na politechnice to moze komus zaimponujesz

póki co jesteś tępym śmieciem i fajansiarzem i buraczyną bez znajomości podstaw angielskiego

ocenił(a) film na 7
cybermac79

ale ty tępy ... jeżeli ktoś tu nie zna angielskiego to na pewno ty poza tym sam się chłopczyku wypowiadać nie potrafisz . już skończyłeś czy zawsze musisz mieć swoje żałosne ostatnie zdanie ? dawaj dalej zaśmiecaj forum pajacu .

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
lolexX123

i masz tu nędzny frajerze, jak 'umisz englisz' to chyba nie będziesz miał z tym problemu:

Gangster Squad, the secretive Los Angeles Police Department unit whose job it was to get the mob out of Los Angeles, circa 1948. Photo by Gangster Squad member Conwell Keeler...

ww.nieman.harvard.edu/reports/article/102708/Leapfrogging-the-Book-A-Newspaper-S tory-Jumps-to-Film.aspx

ocenił(a) film na 6
cybermac79

http://www.nieman.harvard.edu/reports/article/102708/Leapfrogging-the-Book-A-New spaper-Story-Jumps-to-Film.aspx

ocenił(a) film na 7
cybermac79

mówi się, że jak nie wiesz co znaczy dane słowo to się go nie używa, pajacu widocznie mamusia cię tego nie nauczyła zresztą nie tylko tego
znaczenie słowa " frajer "
" Osoba nadająca na drugą (sprzedająca na psiarnie czy gdziekolwiek) to Konfident, a w subkulturze więziennej osoba która nie grypsuje czyli jak większość ludzi w pudle! zbiorowy gwałt jest na konfdentach, psach, pedofilach, gwałcicielach kłamcach i farmazoniarzach, takich jak gość powyżej, lepiej nie wymyślać i nie kłamać w pudle chyba że macie twardą dupę lub to lubicie! " źródło http://www.sjp.pl/frajer

ocenił(a) film na 6
lolexX123

jeszcze tak z ciekawości

'Die hard' to pewnie znaczy 'umrzeć twardo'
zgadza sie pajacu "anglojęzyczny" ? :D

The_Fallen

co w tym dziwnego? tytuł dobry jak każdy inny, ważne żeby film dał się obejrzeć..

The_Fallen

Gangster squad to w tym wypadku nie drużyna gangsterów, a oddział do rozwalania gangsterów

napruto

Mimo, że cię niezbyt lubię to dziękuję za kulturalną odp. dot. tematu. Teraz już wiem coś więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones