Odtwórz Zwiastun nr 1 (angielski) 1:42
Film

Si tu voyais son coeur

2017 1 godz. 26 min.
4,9 89
ocen
4,9 10 89
354
chce zobaczyć
{"id":"769867","linkUrl":"/film/Gdyby%C5%9B+mu+zajrza%C5%82+w+serce-2017-769867","alt":"Gdybyś mu zajrzał w serce","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/98/67/769867/7805252.2.jpg"}
Daniel jest przepełniony smutkiem. Jego najbliższy przyjaciel zginął w wypadku, za który Daniel czuje się... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Gdybyś mu zajrzał w serce
Gdybyś mu zajrzał w serce (2017) Zwiastun nr 1 (angielski) 1:42
Gdybyś mu zajrzał w serce | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (angielski) | 2017 | Film Daniel jest przepełniony smutkiem. Jego najbliższy przyjaciel zginął w wypadku, za który Daniel czuje się odpowiedzialny. Z powodu tego wydarzenia mężczyzna zostaje również wykluczony ze swojej społeczności. Zamieszkuje w wynajmowanym pokoju, w miejscu, które lata świetności ma już dawno za sobą. Mieszkają tam wyłącznie ludzie podobni do niego, żyjący na krawędzi, z nieciekawą przeszłością. Daniel wciąż zalega z czynszem, więc trudni się drobnymi włamaniami i przekrętami. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się promyk nadziei pod postacią młodej, wrażliwej, doświadczonej przez los Francine. Kiedy zbliżą się do siebie, może okazać się, że jest jeszcze po co żyć.

Daniel jest przepełniony smutkiem. Jego najbliższy przyjaciel zginął w wypadku, za który Daniel czuje się odpowiedzialny. Z powodu tego wydarzenia mężczyzna zostaje również wykluczony ze swojej społeczności. Zamieszkuje w wynajmowanym pokoju, w miejscu, które lata świetności ma już dawno za sobą. Mieszkają tam wyłącznie ludzie podobni doDaniel jest przepełniony smutkiem. Jego najbliższy przyjaciel zginął w wypadku, za który Daniel czuje się odpowiedzialny. Z powodu tego wydarzenia mężczyzna zostaje również wykluczony ze swojej społeczności. Zamieszkuje w wynajmowanym pokoju, w miejscu, które lata świetności ma już dawno za sobą. Mieszkają tam wyłącznie ludzie podobni do niego, żyjący na krawędzi, z nieciekawą przeszłością. Daniel wciąż zalega z czynszem, więc trudni się drobnymi włamaniami i przekrętami. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się promyk nadziei pod postacią młodej, wrażliwej, doświadczonej przez los Francine. Kiedy zbliżą się do siebie, może okazać się, że jest jeszcze po co żyć.

studio
Canal+ (udział) / Centre National du Cinéma et de Limage Animée (CNC) (wsparcie) / Ciné+ (udział) / Więcej...
data produkcji
2017
tytuł oryg.
Si tu voyais son coeur
inne tytuły
Gdybyś mu zajrzał w serce (tytuł festiwalowy) Polska
Więcej...

forum filmu Gdybyś mu zajrzał w serce

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum