Odtwórz Zwiastun nr 1 2:30
Film

Where the Heart Is

2000 1 godz. 59 min.
6,9 9 627
ocen
6,9 10 9627
6 455
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"1474","linkUrl":"/film/Gdzie+serce+twoje-2000-1474","alt":"Gdzie serce twoje","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/14/74/1474/7501762.2.jpg"}
Siedemnastolatka w ciąży zostaje porzucona przez chłopaka. Bez pieniędzy i rodziny dziewczyna postanawia zamieszkać w sklepie. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Gdzie serce twoje
Gdzie serce twoje (2000) Zwiastun nr 1 2:30
Gdzie serce twoje | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2000 | Film Nastoletnia Novalee Nation ([person=316]Natalie Portman[/person]) spodziewa się dziecka i wraz z jego ojcem podróżuje do Kalifornii. Gdy para zatrzymuje się na zakupy w małym miasteczku w Oklahomie, chłopak ucieka. Pozostawiona własnemu losowi, bez grosza przy duszy dziewczyna ukrywa się w supermarkecie i tam podczas szalejącej burzy wydaje na świat dziewczynkę. Media natychmiast robią szum wokół sprawy i życie Novalee ulega diametralnej zmianie.

Nastoletnia Novalee Nation (Natalie Portman) spodziewa się dziecka i wraz z jego ojcem podróżuje do Kalifornii. Gdy para zatrzymuje się na zakupy w małym miasteczku w Oklahomie, chłopak ucieka. Pozostawiona własnemu losowi, bez grosza przy duszy dziewczyna ukrywa się w supermarkecie i tam podczas szalejącej burzy wydaje na świat dziewczynkę. Media natychmiast robią szum wokół sprawy i życie Novalee ulega diametralnej zmianie.

boxoffice
$40 863 718 na świecie
$33 772 838 w USA
$7 090 880 poza USA
budżet
$15 000 000
na podstawie
Billie Letts "Tu, gdzie jest serce" (powieść)
studio
Twentieth Century Fox Film Corporation (przedstawia) / Wind Dancer Productions
data produkcji
2000
tytuł oryg.
Where the Heart Is
inne tytuły
Gdzie serce twoje Polska
Więcej...
Ekipa filmowa odbija się w czerwonym balonie przy szpitalnym łóżku...
Kiedy Novalee była w szpitalu, Lexie wspomniała, że Americus urodziła się we wtorek. Jednak urodziła się ona 5 lipca 1995, co przypada na środę.
W scenie, gdy Novalee biegnie za Walmartem, jeden z pojazdów w parku znika w poszczególnych ujęciach.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Natalie Portman bardzo dobrze zagrała w tym filmie

  Lapulka ocenił(a) film na 8

  Poza tym film jest o tyle ciekawy że nie opowiada o czarodziejach, seryjnych mordercach i dziewczynach wychodzących ze studni, ale o zwykłej dziewczynie która nie może znaleźć swojego miejsca w świecie. Niby zwykła fabuła ale zaciekawia nas.

 • Sympatyczny, choc bez rewelacji. Widzac w obsadzie Portman spodziewalem sie duzo wiecej, a poza tym zdecydowanie jest to bardziej dramat niz komedia.

 • Odrzucił mnie po kilkanastu minutach...

  użytkownik usunięty

  Początek zniechęcił mnie do obejrzenia reszty. Totalnie bez polotu, nawet Natalie nie robiła wrażenia. Nie wiem, może kiedyś...

 • Zawiera wszystko.

  messy_cat ocenił(a) film na 8

  Zakochałam się! Film zawiera WSZYSTKO, czego szukałam. Niezwykle inspirujący. Szkoda, że zna go tak niewielu ludzi.

  1
  • Bajeczka na deszczowe popołudnia :)

   ScarlettElvie ocenił(a) film na 5

   Filmik ciepły, optymistyczny, ale przy tym również cukierkowy i zbyt naiwny. Jeśli jednak ogląda się go z lekkim przymrużeniem oka, może się podobać. Ja obejrzałam go ze względu na Natalie Portman, którą bardzo lubię. To ona dodaje tej historii uroku.