PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710264}
5,5 47 tys. ocen
5,5 10 1 46695
3,0 14 krytyków
Geostorm
powrót do forum filmu Geostorm

Fabuła wciąga od samego początku, dobra akcja, dobra obsada, A poza tym film daje do myślenia. Tak niska ocena tutaj choćby w porównaniu z dość nużącym i przereklamowanym "Oppenheimerem" jest dla mnie jakimś nieporozumieniem

ocenił(a) film na 10
lupick

Film mi się podobał. Nie wiem jednak, dlaczego uznano go za film katastroficzny. Sam wstęp filmu mógłby to sugerować, ale później, gdy pokazują urządzenie do kierowania pogodą, to wg mnie można spokojnie zaliczyć go do filmów SF, oraz Akcji. Moje oceny filmów, akurat nie oddają prawdy, co faktycznie myślę o tym filmie, gdyż ja Filmweb traktuję jako biblioteczkę filmów obejrzanych. Jednak średnia ocena 5.5 jest niesprawiedliwa, wg tylu gniotów, jakie powstały do tej pory a mają ocenę np. 6.

Moim zdaniem wystarczyłoby zmienić kategorię filmu. Cała masa "jajogłowych", którzy tu komentują by znikła. Zostaliby ludzie, lubiący dobrą rozrywkę.

Praktycznie nic bym w tym filmie nie zmienił. Może troszkę za dużo piorunów, przez co film kojarzył się z jakimiś filmami, mającymi ocenę 2 za efekty specjalne. Zmieniłbym również tytuł filmu, by kojarzył się bardziej ze stacją kosmiczną, np. Ejrene. Skoro był Zeus, władca piorunów, to imię Ejrene mogłoby tu pasować - córka, która, wpływa na swojego ojca, niczym Hannah wpływająca na swojego ojca Jake’a.