PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856945}
4,7 24 102
oceny
4,7 10 1 24102
2,4 25
ocen krytyków
Gierek
powrót do forum filmu Gierek

Obsada jakoś mi nie leży. Szanuję Gierka i boję się że ośmiesza jego osobę tym filmem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kochamkinoo

Po co robić film o Gierku jak mamy na żywo Gierka-Morawieckiego?

ocenił(a) film na 3
sebogothic

Kapuś pełną gębą z ciebie. Wpisy sirCharles00 wyparowały. Zabawny jesteś, czerwońcu.

Volfram

Nie powinno się donosić, kablować, skarżyć, szpiclować. sirCharles00 ma prawo się wypowiedzieć. Ja nie donoszę nawet jak mnie obrażają.

ocenił(a) film na 3
Shadow_dawnego_ggggggg

Nie poniżaj się koleś. Multikonto nie jest "kul".

Volfram

Facet coś ci się pomyliło: ja nie jestem z L.G.B.T.Q.I.A.+Ringier Axel Springer Media AG. TVN. PZPR.SLD.POKO(D)
Przecież potępiam donoszenie na sirCharlesa00
Albo nie czytasz dokładnie, albo masz rozdwojenie jaźni.

ocenił(a) film na 3
Shadow_dawnego_ggggggg

W pewnym sensie. Od czasu do czasu lubię sobie wypić.

Volfram

I wtedy pokazujesz kuśkę. Tylko czy ludzie chcą oglądać twoja gruchę?

ocenił(a) film na 3
Shadow_dawnego_gggggg

Nie wiem czy chcą, ale muszę ją pokazać. Ogólnie to chcę dostać bana.

Volfram

tak: NIE CHCEM, ALE MUSZEM...

Volfram

Na zbliżające się święta dostaniesz po jajeczku ... prętem.

Volfram

Volframie, zadam ci zagadkę. Wiedziałbyś: jak jest kolarz po japońsku?

kochamkinoo

Film bedzie klapą jaki bochater taki film...

Kabano

Jeśli jaki bohater, taki film, to szykuje się nam naprawdę przyzwoite kino z takim sobie zakończeniem.

kochamkinoo

Jak dla mnie tytułową rolę powinien odegrać Przemysław Bluszcz, choćby ze względu na bardziej zbliżony wiek. Przy profesjonalnej charakterystyce udałoby się go realnie upodobnić do przywódcy ceniącego dobrobyt kosztem horrendalnego zadłużenia.

urodzonywmarcu89

Bluszcz za mało śmieszny, widząc trailer, Misek momentalnie zbudza śmiech, zdziwiona jestem, że nie jest to komedia bo zwiastun przekomiczny :D

kochamkinoo

tego starego komucha?!

ocenił(a) film na 1
kochamkinoo

Niektórym krew na rękach nie przeszkadza, by kogoś lubić. Rozumiem, ale nie szanuję.

ocenił(a) film na 2
kochamkinoo

A można wiedzieć za co szanujesz tego komucha, który był tylko i aż sowieckim popychadłem?

theodorebagwell3

gdyby nie ten stary "komuch" to połowa Polaków by była bezdomna. szacunku trochę dla kogoś kto dał milionom polaków dach nad głową i godne życie.

ocenił(a) film na 2
mlekoduszek

Mamy szanować kogoś kto zadłużył kraj na grube miliardy i wysłał synalków aparatczyków na zachodnie uniwersytety, aby 20 lat później mogli robić za ekspertów przy złodziejskiej prywatyzacji (casus Balcerowicza). Gdyby nie bolszewicka dyktatura to Polacy sami wszystko zbudowaliby własnymi siłami. Nie musielibyśmy brać cudzej kasy na przejedzenie.

theodorebagwell3

Dług Gierka to nic w porównaniu z tym na ile zasłużył nas Kaczyński z Tuskiem. Tylko on coś zrobił konkretnego na lata. Taki KGHM to powstał za komuny i to jest największe polskie przedsiębiorstwo a co zrobiła III RP? gdzie są mieszkania plus? Haha a w domach i mieszkaniach z PRL-u Polacy żyją do dziś. O szkołach nie wspomnę. Polacy dziś by nie odbudowali Warszawy w takim tempie.

kochamkinoo

A ty zdajesz sobie sprawę, że rządy ciągle zaciągały pożyczki żeby spłać długi, by potem znów zaciągnąć pożyczkę, by spłacić kolejny dług. Jak się bierze kredyt to trzeba jeszcze mieć plan jak te pieniądze zagospodarwac, by potem spłacić. Bawić za nie swoje każdy potrafi, nie trzeba być Omnibusem. Komuna tworzyła swoimi działaniami scenariusze dla Bareji. Dzięki zadłużeniu dzis zachód dyktuje nam jak ma wyglądać nasza polityka, jak zaczniemy pyskować to zarzadaja natychmiastowej spłaty, doprowadzając nas do bankructwa.

kochamkinoo

Mieszkania + ino dawać wam, bydło pierdoIone

theodorebagwell3

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 2
kotbury

Bez wątpienia przewidział istnienie takich niedouczonych fanów Gierka jak wy towarzyszu.

kotbury

ZDRASTWUJTIE, TOWARZYSZKU KOT

kochamkinoo

Nie da się ośmieszyć osoby Gierka. Ta postać sama w sobie jest żenującą komedią.

kochamkinoo

Wlasnie zaczalem czytac Przerwana Dekade i nagle widze reklame filmu, dziwny zbieg okolicznosci bo ksiazke kupilem 30 lat temu i do tej pory nie czytalem. Co do filmu mam podobne obawy. A ludzie wypowiadaja sie nie znajac w ogole historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones