The Guitar

1 godz. 35 min.
6,5 1 830
ocen
6,5 10 1830
1 346
chce zobaczyć
{"type":"film","id":421307,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Guitar-2008-421307/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Gitara
  • Film nie jest taki zły. Ma niezły klimat, nastrój, taki leniwy, erotyzujący (celowo nie używam sformułowania "erotyczny") i troszkę wciągający.
    Ocenić bym go mogła nawet może na 6,8 - 6,9, ale tekst z końcówki - rak zniknął, bo bohaterka zmieniła się tak bardzo, że choroba przestała rozpoznawać swojego nosiciela................................................... ............................................................ ..
    WTF? - to jedyny komentarz, jaki przychodzi m do głowy.
    Ocena spadła do maksymalnie 2.0...............................

• cheeeseeecakeee ocenił(a) ten film na: 7

dedorka Jak dla mnie właśnie ten tekst był podsumowaniem, momentami, ciągnącej się fabuły. Końcówka filmu zdecydoawanie podbiła moją ocenę. Jak widać każdy interpretuje to na swój sposób. Pozdrawiam.

• jacpod ocenił(a) ten film na: 7

cheeeseeecakeee Też tak uważam.Ciekawe byłoby tu zdanie jakiegoś fachowca-onkologa.

• cheeeseeecakeee ocenił(a) ten film na: 7

jacpod ...chciałabym zostać zaskoczona. Nie jestem lekarzem, ale z doświadczenia wiem, że zmiana nastawienia potrafi czynić cuda. Zarówno zmiana nastawienia chorego jak i otoczenia.