PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118497}

Gnijąca panna młoda

Corpse Bride
7,5 231 871
ocen
7,5 10 1 231871
7,6 28
ocen krytyków
Gnijąca panna młoda
powrót do forum filmu Gnijąca panna młoda

Czy ktoś zwrócił uwagę na to, że w świecie umarłych umrzyki pochodziły z różnych epok, także z przyszłości?! Boneband reprezentował muzykę jazzową z lat 20-tych XX w. Bardzo ciekawy niuans, biorąc pod uwagę że akcja filmu odbywa się w epoce wiktoriańskiej (koniec XIX w.).

ocenił(a) film na 9
Soulless

Nie zauważyłam tego wcześniej. Dzięki za info : ) Dokładnie obejrzałeś ten film, ja nigdy nie widzę takich szczegółów ; )

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

Jest mnóstwo smakowitych szczegółów, po większej ilości obejrzeń można wyłapać coraz więcej z nich.

ocenił(a) film na 9
Soulless

No ja to właśnie oglądałam tylko raz jak na razie bo późno odkryłam ten film. Ale jak oglądałam jakieś filmy po parę razy to też się dopatruję nowych rzeczy : )

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

No właśnie, najlepiej zobaczyć kilka razy coś, żeby dostrzec elementy, które umknęły pierwszej uwadze. Oglądałem ten film już chyba z 20 razy, posiadam go w mojej prywatnej kolekcji i jest on regularnie odpalany co jakiś czas. Za każdym razem zauważam coś nowego.

ocenił(a) film na 9
Soulless

Mam nadzieję że obejrzę ten film jeszcze ileś razy. Planuję go sobie kupić na DVD.

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

Sounds like a good plan. :D

ocenił(a) film na 9
Soulless

Dzięki : )

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

Polecam też ''Miasteczko Halloween''. Także animacja poklatkowa.

ocenił(a) film na 9
Soulless

Oglądałam. Też świetny film : ) Stosunkowo niedawno zaczęłam oglądać produkcje Tima Burtona i żałuję że nie widziałam ich wcześniej : )

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

Tak, większość to świetne filmy, nie licząc kilku porażek (np. Planeta Małp), Burton jest najlepszy, a Burton + Elfman + Johnny = perfect. W filmie o którym jest ten temat, Elfman stworzył najlepszą ścieżkę, przynajmniej moim zdaniem. Ten klimat...

ocenił(a) film na 9
Soulless

Zgadzam się z B+E+J : ) To takie Big Trio ; )

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

I niech lepiej tak zostanie. ;)

ocenił(a) film na 10
Soulless

Nie zapomnijmy jeszcze o Helenie! :)

ocenił(a) film na 10
psychedelic_gandalf

No tak, jest jeszcze Helena. Więc nie trio a kwartet :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones