Film

1999 1 godz. 43 min.
7,0 3 103
oceny
7,0 10 3103
2 649
chce zobaczyć
{"id":"778","linkUrl":"/film/Go-1999-778","alt":"Go","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/07/78/778/6937761.2.jpg"}
Trzy różne spojrzenia na historię Ronny, która potrzebując pieniędzy, by spłacić zaległy czynsz, postanawia kupić ecstasy i sprzedać je po wyższej cenie. Potencjalni klienci podejmują jednak współpracę z policją.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Osiemnastoletnia Ronna Martin musi zdobyć pieniądze na zaległy czynsz, w przeciwnym razie wyląduje na bruku. Wraz z koleżanką, Claire Montgomery postanawia wykiwać znajomego handlarza narkotyków, Todda Gainessa. Impulsywny Simon Baines i jego kumpel Marcus jadą skradzionym samochodem do Las Vegas. W barze ze striptizem Simon przystawiaOsiemnastoletnia Ronna Martin musi zdobyć pieniądze na zaległy czynsz, w przeciwnym razie wyląduje na bruku. Wraz z koleżanką, Claire Montgomery postanawia wykiwać znajomego handlarza narkotyków, Todda Gainessa. Impulsywny Simon Baines i jego kumpel Marcus jadą skradzionym samochodem do Las Vegas. W barze ze striptizem Simon przystawia się do jednej dziewczyny i prowokuje bójkę z ochroniarzami przypadkowo raniąc z pistoletu jednego z nich. Psychopatyczny policjant Burke szantażuję parę telewizyjnych aktorów, Adama i Zacka, zmuszając ich do wzięcia udziału w zasadzce na narkotykowego dealera.

boxoffice
$28 451 622 na świecie
$16 943 454 w USA
$11 508 168 poza USA
budżet
$20 000 000
studio
Columbia Pictures (przedstawia) / Banner Entertainment / Saratoga Entertainment (współudział)
data produkcji
1999
tytuł oryg.
Go
inne tytuły
Rozmowa telefoniczna pomiędzy Toddem, siedzącym razem z Claire w swoim mieszkaniu w Los Angeles i Simonem, który zakwaterował się właśnie w swoim pokoju hotelowym w Las Vegas, jest pokazana dwukrotnie w różnych scenach, jednak w każdej ze scen widać różną porę dnia. Scena pokazana z perspektywy Todda dzieje się nocą, ta sama scena ukazana z perspektywy Simona dzieje się w dzień. Jest to błąd ponieważ Las Vegas i Los Angeles leżą w tej samej strefie czasowej.
W scenie, w której Simon rozmawia z Ronną, ta zamyka swoją szafkę na kłódkę, w następnym ujęciu widać drugi raz to samo.


Todd w swoim mieszkaniu nosi czapkę Świętego Mikołaja, jednak w różnych ujęciach widać jak czapka zmienia swoje ułożenie.

W opisie dystrybutora czytamy: ""Go"to przewrotna, intrygująca czarna komedia, która zyskała miano młodzieżowego "Pulp Fiction"". Nie ukrywam, że głównie to sformułowanie ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 73%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • utwór muzyczny

  qwerty ocenił(a) film na 9

  jak nazywa się utwór kiedy ronna tanczy przed toddem?

 • 1:08:03

  romek95a ocenił(a) film na 9

  -Isn't that ironic? -Don't you think?, nawiązanie do piosenki Alanis Morissette "Ironic" :)

  3
  • soundtrack

   xerxes_wielki

   Does anyone know the song playing when Ronna, Manny and Claire are driving (badly) through L.A. from the grocery store to Todd Gaines' appartment at the start? I've wanted to know for years.

  • Goooooooo

   amsterdamn

   leżał, leżał i leżał aż wkoncu właczylem go o 5 nad ranem nie mogąc spac i przyznam ze zaskoczylem sie pozytywnie...na pewno film nie jest stratą czasu przynajmniej nie tak dużą:)

   2
   • 8/4 Polecam :D

    woxi ocenił(a) film na 7

    Każdy odnajdzie swoją osobę w tym Filmie świetne kino... smutne że nie robią już takich filmów miłego oglądania;d

    1