film

Go

1999
1h 43m
7,0 3 475
ocen
7,0 10 1 3475
Trzy różne spojrzenia na historię Ronny, która potrzebując pieniędzy, by spłacić zaległy czynsz, postanawia kupić ecstasy i sprzedać je po wyższej cenie. Potencjalni klienci podejmują jednak współpracę z policją. Zobacz pełny opis
Go zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Osiemnastoletnia Ronna Martin musi zdobyć pieniądze na zaległy czynsz, w przeciwnym razie wyląduje na bruku. Wraz z koleżanką, Claire Montgomery postanawia wykiwać znajomego handlarza narkotyków, Todda Gainessa. Impulsywny Simon Baines i jego kumpel Marcus jadą skradzionym samochodem do Las Vegas. W barze ze striptizem Simon przystawiaOsiemnastoletnia Ronna Martin musi zdobyć pieniądze na zaległy czynsz, w przeciwnym razie wyląduje na bruku. Wraz z koleżanką, Claire Montgomery postanawia wykiwać znajomego handlarza narkotyków, Todda Gainessa. Impulsywny Simon Baines i jego kumpel Marcus jadą skradzionym samochodem do Las Vegas. W barze ze striptizem Simon przystawia się do jednej dziewczyny i prowokuje bójkę z ochroniarzami przypadkowo raniąc z pistoletu jednego z nich. Psychopatyczny policjant Burke szantażuję parę telewizyjnych aktorów, Adama i Zacka, zmuszając ich do wzięcia udziału w zasadzce na narkotykowego dealera.

boxoffice
$28 451 622 na świecie
$16 943 454 w USA
$11 508 168 poza USA
budżet
$20 000 000
studio
Columbia Pictures (przedstawia) / Banner Entertainment / Saratoga Entertainment (współudział)
tytuł oryg.
Go
inne tytuły
Rozmowa telefoniczna pomiędzy Toddem, siedzącym razem z Claire w swoim mieszkaniu w Los Angeles i Simonem, który zakwaterował się właśnie w swoim pokoju hotelowym w Las Vegas, jest pokazana dwukrotnie w różnych scenach, jednak w każdej ze scen widać różną porę dnia. Scena pokazana z perspektywy Todda dzieje się nocą, ta sama scena ukazana z perspektywy Simona dzieje się w dzień. Jest to błąd ponieważ Las Vegas i Los Angeles leżą w tej samej strefie czasowej.
W scenie, w której Simon rozmawia z Ronną, ta zamyka swoją szafkę na kłódkę, w następnym ujęciu widać drugi raz to samo.


Todd w swoim mieszkaniu nosi czapkę Świętego Mikołaja, jednak w różnych ujęciach widać jak czapka zmienia swoje ułożenie.

W opisie dystrybutora czytamy: ""Go"to przewrotna, intrygująca czarna komedia, która zyskała miano młodzieżowego "Pulp Fiction"". Nie ukrywam, że głównie to sformułowanie skłoniło mnie do obejrzenia tego filmu... i nie żałuje. Czy porównanie do kultowego już filmu Tarantino jest uzasadnione? Cóż, niewątpliwie jest to "przewrotna, intrygująca czarna... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

1:08:03

ocenił(a) film na 9

-Isn't that ironic? -Don't you think?, nawiązanie do piosenki Alanis Morissette "Ironic" :)

leżał, leżał i leżał aż wkoncu właczylem go o 5 nad ranem nie mogąc spac i przyznam ze zaskoczylem sie pozytywnie...na pewno film nie jest stratą czasu przynajmniej nie tak dużą:)

Does anyone know the song playing when Ronna, Manny and Claire are driving (badly) through
L.A. from the grocery store to Todd Gaines' appartment at the start? I've wanted to know for years.

gdzie mozna znalesc

ocenił(a) film na 7

szukam od kilku dni tego filmu online ale jest tylko wersja po angielsku wie ktos moze gdzie moge znalesc online z napisami piszcie , pozdro

8/4 Polecam :D

ocenił(a) film na 7

Każdy odnajdzie swoją osobę w tym Filmie świetne kino... smutne że nie robią już takich
filmów miłego oglądania;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones