PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36222}
5,7 12 841
ocen
5,7 10 1 12841
4,9 8
ocen krytyków
Godsend
powrót do forum filmu Godsend

Po raz kolejny jestem załamany średnią na FW. Po raz kolejny sprawdza się moje podejrzenie, że lepiej oglądać filmy w zestawie 5.1. Podobnie jak przy Boogeymanie ten film bez poprawnego nagłośnienia nie przestraszy.
Skończyłem go oglądać dosłownie przed chwilą (patrzcie na godzinę postu). Podczas oglądania to myślałem, że zawału dostane. Chciałem go wyłączyć chyba 4 razy? Genialny, naturalny DeNiro. Fabuła?? Bardzo fajny pomysł a wykonanie bardzo dobre. Skoro film to horror i straszy to znaczy, że nie może być złe.
Polecam osobą które mają zestaw 5.1 bo inaczej mogą żałować(czego i tak nie pojmuje bo i bez straszenia, film nie powinien nudzić).

ocenił(a) film na 6
Szajba

Już dobrze nie pamiętam treści i nastawienia do niego ale film wydawał mi się całiem spoko.

użytkownik usunięty
Szajba

JA MAM ZESTAW KINA DOMOWEGO 5.1 Z SKALEREM 1080i I TELEWIZOR 37" FUL-HD WIĘC KAŻDY FILM KTURY OGŁĄDAM JEST BARDZO REALISTYCZNY I MOŻNA SIĘ WYSTRASZYĆ ZAWSZĘ SIADAM OK GODZINY 22 23 PZED TELEWIZOREM GASZĘ WSZYSTKIE ŚWIATŁA SIADAM WYGODNIE W FOTELU I ZACZYNAM OGŁĄDANIE. W TAKI SPOSÓB JEST SUPER POPROSTU CZUJĘ SIĘ JAK BYM BYŁ W FILMIE. W SKLEPACH I W INTERNECIE KUPUJĘ BARDZO DUŻO DVD OK 10 NA MIESIĄC. WŁAŚNIE TERAZ ZASTANAWIAM SIĘ CZY KUPIĆ TEN FILM MA RÓŻNE OPINIE odp...

ocenił(a) film na 1

kurcze... chyba te Twoje głośniki 5.1ze skalerem to za głośno ustawiasz, od tego się robią problemy ze słuchem, co tłumaczy czemu krzyczysz :)

użytkownik usunięty

Tylko po co ryja drzesz, oto jest pytanie. Lansik musi być, co? :D

ocenił(a) film na 5
Szajba

Sugerowałem się tą oceną 8 jeżeli dajesz takiemu średniakowi 8 to już nawet twoich opinii , film po prostu bardzo średni , nie porywa , straszny wogóle nie jest

ocenił(a) film na 7
Szajba

film bardzo dobry. zgadzam się z opinią - bardzo często dobre filmy mają tu niskie noty. czytając inne komentarze pod tym tytułem jest jeden wniosek: w tym drugim watykanie film o klonowaniu dzieci nie przejdzie..chyba, ze w obsadzie mamy ultra modną aktorkę z pudelka :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones