PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661817}

Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel
7,8 271 172
oceny
7,8 10 1 271172
7,6 47
ocen krytyków
Grand Budapest Hotel
powrót do forum filmu Grand Budapest Hotel

Niestety najnowszy film Andersona nie trafił do mnie. Teraz nie wiem czy Kochankom z Księżyca podnieść ocenę (raczej tak zrobię) czy Grand Budapest obniżyć... jeszcze. Uwielbiam jego filmy, lecz widocznie nie można cały czas być na górze.

ocenił(a) film na 7

dokładnie, w trailerach są wszystkie najlepsze sceny, na dodatek znakomite recenzje i opinie zachęciły do pójścia na seans i niemiło się rozczarowałem razem z rodzinką...

kodrowski

A co cię tak konkretnie rozczarowało?

ocenił(a) film na 8

Własnie obejrzałam i tez trochę jestem zawiedziona. Póki co również przyszło mi do głowy podwyższenie oceny "Kochankom z Księżyca',bo podejrzewam ,ze tenże film zdecydowanie zaostrzył apetyt na nową produkcję Andersona i spowodował ze GBH oceniłam niżej. Jednak to nadal dobre kino.

ocenił(a) film na 7

To samo...

ocenił(a) film na 3

słaby, komiksowy, powierzchowny, płytki, przerysowany, tani kryminał opowiedziany w groteskowym stylu
nic ciekawego, żadna historia, nie wciągający , bez klimatu , akcja tak wartka że nie sposób się wciągnąć,
postacie tak przerysowane jak kreskówkach, bez charakteru niewiarygodne ,

słaby słaby słąby
to minusy
plusy
czasami dobre ujęcia

reasumując szczerze nie polecam . jest wiele filmów godnych zobaczenia drugi raz zamiast tego nawet raz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones