PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290174}

Grubazzzki

Phat Girlz
5,9 4 010
ocen
5,9 10 1 4010
Grubazzzki
powrót do forum filmu Grubazzzki

przestegam kolejnych śmiałków przed seansem tego filmu, tylko dla odważnych i o pustym żołądku.

Analog

Dzieki za rade! Ja jestem dosc odwazny, ale nie szalony :P wiec o ile sie wezme do ogladania filmu to najpierw sie czyms znieczule ;D
NO MAAM!

Analog

Próbowałęm, naprawdę próbowałem obejrzeć ten film do końca - niestety parę rzezy spowodowało, że stało się inaczej:

- praca kamery jest uderzająco słaba - typowa dla filmów telewizyjnych - gra aktorska stoi na najwyżej średnim poziomie

- główna bohaterka sprawia odpychające wrażenie - nie tyle przez swój wygląd, ile przez swoje zachowanie ( wyszczekana, krzykliwa grubaska, która musi każdemu odpyskować, jeśli tylko krzywo się popatrzy - co raczej nie dziwi biorąc pod uwagę, że babka waży 100 kilo ;p ) - poza tym ma pretensje o to, że faceci oglądają się za zgrabnymi babkami, a sama nic nie robi, żeby schudnąć tylko opycha się łakociami i ma pretensje do całego świata...

- scena miłosna w wannie byłą jak KO zaserwowane przez samego Tysona - dobrze wyglądający facet obraca prawdziwy tankowiec, który przypadkiem znalazł się w jego wannie - w zasadzie tutaj odpadłem - moje estetyczne wyczucie smaku nie wytrzymało i odpuściłem sobie resztę - gdyby babka była jeszcze trochę przy kości, dałbym radę, ale ta jest po prostu ZA GRUBA by dało się coś takiego ( nawet z przymrużeniem oka ) obejrzeć.

Ode mnie 4/10.

ocenił(a) film na 8
faello

"moje estetyczne wyczucie smaku nie wytrzymało"

a co jest dla ciebie estetyczne??

zachowaj dla siebie uwagi, bo dla nie ktorych wlasnie chude szkieletory za estetyczne nie sa. zreszta jak ogladasz te wszystkie szczuple laseczki w kolorowych pisemkach czy .jpg w internecie to mozesz byc pewny ze wlasnie najlepsza, najszczuplejsza lala jest robiona w photoshopie i wcale nie jest taka chudziutka jak sie tobie wydaje

a z tym tankowcem to juz przegioles pale zreszta ktos o tym wspomnial.

użytkownik usunięty
Analog

porownanie kobiety do tankowca jest zalosne!szczerze wspolczuje takiego ograniczonego podejcia do tego tematu!

no ale film jest dobry czy nie?:d bo ocena jest średnia

ocenił(a) film na 8
Marissa

srednia ocena to by byla w okolicach 5-5,5 tu jest 7 czyli znaczy ze jest dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones