PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290174}

Grubazzzki

Phat Girlz
5,9 4 009
ocen
5,9 10 1 4009
Grubazzzki
powrót do forum filmu Grubazzzki

Film fajny ale ta aktorka paskudna... Jest wiele pięknych dziwczyn zaokrąglonych... Po co wzieli taką bekę...???!!!!

ocenił(a) film na 5
marika278

Nie przesadzajmy.Aktorka wcale do brzydkich nie należy, a gdyby wzięli jakąś 60-70 kilową to by była panią z lekką nadwagą a nie Grubazzzką

niezauwazalna

Należy do brzydkich, wybacz.

marika278

60 kg to normalna waga, anorektyczko. idź lepiej zjedz listek sałaty.

ocenił(a) film na 8
Headey

Amen!

ocenił(a) film na 9
marika278

60 kg gruba hahahahahahahahahahahahahahaha jaja sobie robisz koleżanko??????????

marika278

aktorka grająca główna rolę jest bardzo ładna,ale ta jej przyjaciółka,jak ściągłą okularki była poprostu śliczna... noo może troszke przesadzili(w scenie jak idą do klubu i Jasmin nagadała tej chudej)z jej stronem,wciskając ją w lateksowe bądź skórzane wdzianko w dodatku pomarańczowe:P ale tak pozatym to ok,aktorki świetnie dobrane a film całościowo super:)

ocenił(a) film na 7
marika278

60kg hahaha chyba sobie kpisz, przeciez to normalna kobieca waga. Poza tym wiele 70kg kobiet prezentuje sie o niebo lepiej niz 50kg worki kosci;p
Ogolnie film bardzo fajny, podobalo mi sie to,ze nie bylo w nim oblesnego poczucia humoru i nie byl przepelniony prostackimi zartami:)

ocenił(a) film na 10
marika278

Po pierwsze "marika" myslę, że ty w ogóle nie szanujesz kobiet, a tym samym również i siebie nazywając jakąkolwiek kobiete, która nie jest protypem lalki Barbie jak to napisałaś "taką beką " ... albo po prostu jestes za mało inteligentna żeby zauważyć, że kobiety o wadze 60-70 kg nie sa wcale grubę, wręcz przeciwnie maja piękne, kobiece kształty...a sam film dotyczył problemów bardzo dużych dziewczyn...i to one miały byc w nim przedstawione. Uważam równiez , że bardzo dobrze sie stało ze taki film powstał...pokazał on że każda z nas nie zaleznie od wagi, kształtu....może być piekna i seksowna. Nie nalezy kogos dyskryminować za to jaki jest zewnętrznie...bo wewnętrznie może być 1000 razy piękniejszy od miliona innych szczupłych "wykałaczek" bez cienia kobiecości. Może nie naleze do dziewczyn typu puszysta madam, ani tez do anorektycznie wygladających dziewczyn, uważam że każda z nas jest wyjatkowa i ne nam oceniać kogoś po tym jaką ma wagę...

marika278

Kochana Mariko Widze Ze nie widzisz róznicy miedzy byciem szczupłym a byciem puszystym. Nie wiem czy nalezysz to tej grupy dziewczyn ktorym wystaja kosci a te placza ze sa grube czy do innych. Poprostu film jest własnie o tym jak dziewczyny takie jak ja są ponizane przez takie jak Ty. Jak nam jest Ciezko i jak musimy radzić sobie w zyciu. Chce Cie zobaczyć po Ciazy:) Ciekawe czy wpadniesz w depresje?

użytkownik usunięty
marika278

ja waże 61 kg i mam 174cm wzrostu i mówią że wyglądam jak anoreksja bo jestem bardzo szczupła więc nie wiem czy dziewczyna 60kg może być gruba chyba ze ma wzrostu 150cm to może tak ale przy moim wzroście i mojej wadze to ja jestem bardzo bardzo szczupła

ocenił(a) film na 10
marika278

a ja bym chciala ciebie zobaczyc ksiezniczko ze spalonego teatru:D napewno wiele puszystych czy krąglejszych kobiet jest piekniejszych od ciebie!

dydziadidi

mam kolezanke, ktora ma 170 cm wzrostu i wazy 75kg i faceci sie za nia uganiaja. W zyciu byscie nie powiedzieli o niej gruba. Mysle, ze niektore nastolatki by sie zdziwily ile normalnych kobiet (a nie aktorki size zero) wazy 70kg i wiecej.

ocenił(a) film na 8
Binula

zgadzam się, waga zależy od wzrostu, ktoś może wazyć 50kg i wygladać jak słoń a ktos 70 kg i byc chudym :D

dydziadidi

A może ona ma faktycznie anoreksję - to jest choroba i bierze się z tego, że widzi się szkielety w telewizji, na pokazach mody itp.
Ja mam np 168 i ważę 50 kg i jem tyle co świnka w oborze.
Może ona ma po prostu kompleksy.

użytkownik usunięty
marika278

dobra dobra, dajcie już dziewczynie spokój. Pewnie miała na myśli kogoś budowy Nigelli Lawson.
Wiecie skąd wziąć soundtrack? Bo na poskich stronach rs krucho :(

ocenił(a) film na 7
marika278

czyżby marika miała jakieś kompleksy? :) to jest film o kobietach a nie dziewczynkach 15-letnich!

szcz3sciara

uważam Nigellę Lawson za przepiękną kobietę. Normalnie kwintesencja kobiecości.

użytkownik usunięty
marika278

Dlaczego obrażasz Mo'nique? Wcale nie jest brzydka. Może najpierw marika spójrz na siebie :/
Poza tym panie 60-70kg nie mają takiego problemu ze znalezieniem partnera jak panie z ponad 100.Film pokazuje,że waga nie jest na pierwszym miejscu.

marika278

I tak wszystkie jesteście grube.

MR_ciachciach

Zamknij ryj, ciachciach. Kopiety są piękne.

MR_ciachciach

Tak, chuj!

MR_ciachciach

gsaudgalisugda

MR_ciachciach

Kompromis!

MR_ciachciach

Dzień dobry.

MR_ciachciach

Kim jesteś?

MR_ciachciach

Kim ja jestem. Dobre pytanie...o, patrz, podłoga!

MR_ciachciach

Na dole!

MR_ciachciach

Oooo...opowiedz mi coś o niej.

MR_ciachciach

I takim oto wysołym akcentem zakończymy i przyznamy nagrodę dla zwycięscy. A zwycienzcy ą jest tak. Gratulujemy. A oto nagroda:

Piosenka!
http://www.youtube.com/watch?v=xbtw6x1Ozz4

ocenił(a) film na 8
marika278

Jak czytam podobne komentarze w stylu: "nie wiem co napisać, ale napiszę, bo przecież każdy chce znać moje zdanie", to zastanawiam się, w którym momencie Bozia opuściła takie dzieci jak Ty, Marika.
Nie chcesz - nie oglądaj, proste. Prawo do wypowiedzi faktycznie masz, ale błagam zachowaj trochę kultury i nie obrażaj, bo niedługo ktoś pojedzie po Tobie. Słyszałaś co to karma?

ocenił(a) film na 8
marika278

Akurat mo'nique jest bardzo ładna a ty chyba nie zrozumiałaś o co chodzi w filmie liczy się wnętrze i duży rozmiar w Nigerii miałaś powiedziane w filmie bujna maddam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones