PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4871}

Grzeszna miłość

Original Sin
6,8 27 120
ocen
6,8 10 1 27120
4,5 4
oceny krytyków
Grzeszna miłość

Luis Vargas (Antonio Banderas) zamożny kubański biznesmen chce się ożenić. W małżeństwie nie liczy na miłość, gdyż uważa ją za niepotrzebną komplikację. Żona Amerykanka wydaje się dla niego idealnym rozwiązaniem. Julię (Angelina Jolie) poznaje korespondencyjnie. Jednak gdy przybywa do niego na Kubę, oczekiwania Luisa ulegają zmianie.Luis Vargas (Antonio Banderas) zamożny kubański biznesmen chce się ożenić. W małżeństwie nie liczy na miłość, gdyż uważa ją za niepotrzebną komplikację. Żona Amerykanka wydaje się dla niego idealnym rozwiązaniem. Julię (Angelina Jolie) poznaje korespondencyjnie. Jednak gdy przybywa do niego na Kubę, oczekiwania Luisa ulegają zmianie. Zakochuje się w niej bez pamięci, odnosząc wrażenie, że Julia jest inną kobietą od tej, którą poznał w listach. Ukochaną prześladują senne koszmary, na plecach ukrywa tajemnicze blizny a historie, które opowiada, są zmyślone. Chcąc wyjaśnić zagadkowe zachowanie żony, do Luisa zgłasza się prywatny detektyw wynajęty przez siostrę Julii - Walter Downs (Thomas Jane). Odkrywa, że jest ona prawdopodobnie morderczynią i złodziejką. Gdy Julia nieoczekiwanie znika z jego fortuną, Luis postanawia odnaleźć żonę za wszelką cenę.

Grzeszna miłość
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T11:24:13 https://fwcdn.pl/webv/14/49/11449/thumbnail.11449.4.jpg https://fwcdn.pl/video/4871/original_sin_trailer__angelina_jolie_.480p.mp4
Grzeszna miłość zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$35 402 320 na świecie
$16 534 221 w USA
$18 868 099 poza USA
budżet
$42 000 000
na podstawie
Cornell Woolrich (powieść)
dystrybucja
Monolith
studio
Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) (przedstawia) / DiNovi Pictures / Epsilon Motion Pictures / więcej
tytuł oryg.
Original Sin
inne tytuły
Dancing in the Dark (tytuł roboczy) USA
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.