PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824381}
6,1 10 300
ocen
6,1 10 1 10300
5,8 8
ocen krytyków
Guns Akimbo
powrót do forum filmu Guns Akimbo

Filmu nie ma już w kalendarzu premier na Box Office Mojo a Saban nie jest wymieniony jako dystrybutor filmu w USA

DeenWelt

Czytałam o tym. Jedyne co mogę napisać na ten temat co to jak bardzo mi przykro ze względu aktorów i pozostałą ekipę, którzy ciężko pracowali nad filmem. Zastanawiam się co w takiej sytuacji z dystrybucją w innych państwach? Szkoda mi Daniela, który w końcu po dłuższym czasie mógł się pokazać szerszej publiczności. Z tego co widziałam GA zdobył dość szeroką międzynarodową dystrybucję. Film zapowiadał się na naprawdę nietuzinkowy, zwariowany. Podobnie jak Człowiek-scyzoryk. Rynek amerykański jest ogromny, a teraz film już na samym wstępie straci masę pieniędzy. Mam nadzieję, że inne kraje, w tym Polska, nie pójdą za przykładem USA i nie wycofają filmu z dystrybucji. Nie można karać aktorów i reszty "załogi" za to co zrobił i ma na sumieniu reżyser. Z drugiej strony wiem, że jeśli film zostanie dopuszczony do dystrybucji wszyscy się na tym wzbogacą, łącznie z reżyserem. Poza tym nikt tak właściwie do końca nie wie co się stało. To zbyt zagmatwana sprawa. Nie pochwalam tego typu zachowań, ale mimo wszystko filmu będę bronić zacięcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones