PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681825}

Gwiazd naszych wina

The Fault in Our Stars
7,4 226 698
ocen
7,4 10 1 226698
4,4 20
ocen krytyków
Gwiazd naszych wina
powrót do forum filmu Gwiazd naszych wina

Wiele osób oceniło ten film negatywnie ponieważ jest ''mało ambitnym wyciskaczem łez dla nastolatek''.
Osobiście uważam, że był to dobry film. Wzruszył mnie i wycisnął parę łez. I właśnie o to chodziło. Ciężko pokazać wszystkie uczucia osoby chorej na nieuleczalną chorobę przez dwie godziny. Myślę, że gdyby film trwał 10 godzin, nie byłoby to do końca możliwe. Nikt z nas, zdrowych ludzi którzy prawdopodobnie mają przed sobą tysiące dni nie zrozumie uczuć osoby umierającej.
Wiele razy spotkałam się z negatywnymi ocenami tylko dlatego, że nieodpowiednia osoba ogląda nieodpowiedni film.
Jeżeli film jest filmem dla dzieci, powinny oglądać go dzieci.
Jeżeli film jest dla młodzieży, powinna oglądać go młodzież.
Jeżeli film jest wyciskaczem łez, osoby lubiące tego typu filmy powinny go obejrzeć.

Jeżeli nie lubisz tego typu filmów, uważasz, że są bez sensu, bo co go oglądasz? XD

Mam dużo do powiedzenia na ten temat, ale nieco się gubię, a nie za bardzo chce mi się siedzieć i pisać tutaj wypracowania na temat widzów oraz filmu, więc wybaczcie mi jakość tekstu XD

ocenił(a) film na 6
xsaveriox

Czyli jeśli uważam, że dany film będzie słaby to nie mogę go obejrzeć? Daj spokój... ja oglądam wszystkie filmy, które są popularne. Dla mnie dobry film to taki, który podoba się jak największej liczbie osób, a nie tylko jakieś niewielkiej grupie. A ty po co oglądałaś Zmierzch albo Pięćdziesiąt twarzy Greya skoro ci się nie podobają?

Krzys_Pe

Na tym portalu coraz trudniej o logikę.
"Osobiście uważam, że był to dobry film."
I ocenia na 9.

Pamiętaj, jeśli nie lubisz np. komedii to najlepiej w ogóle nie oglądaj, przecież nie lubisz. Idiotyzm nie zna granic.

ocenił(a) film na 7
Zuza88

No tak XD
Skoro ktoś nie lubi komedii po co ma je oglądać, skoro z góry wiadomo, że nie będzie się tej osobie podobać? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones