PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5983}

Gwiezdne wrota

Stargate
7,2 69 968
ocen
7,2 10 1 69968
5,9 15
ocen krytyków
Gwiezdne wrota
powrót do forum filmu Gwiezdne wrota

Klasyka kina Sci-fi

ocenił(a) film na 10

Nie zapomnę jak siedziałem na tym filmie w kinie, nie macie pojęcia jakie w tamtych czasach wrażenie zrobiła scena podróży przez wrota. Tego już nie da się powtórzyć, szczególnie dzisiaj, w dobie wszechobecnego CGI. Lata 90 były złote dla kinematografii. Dla tego klimatu i muzyki zawsze wracam.

Cross_23

wiem o co Ci chodzi, ja pamiętam jurasic park 1 czy np prawdziwe klamstwa, niesamowite widowisko. Ale dziwi mnie jedno że nie odświeżają tych seansów . Ja bym poszedł z chęcią do kina na niejeden film z lat 90 a może i 80 i nie tylko ja. A podobno kina plajtują bo nie mają co puszczać. Na Titanica moja żona by poszła do kina.

Cross_23

Macie pojęcie, macie ;)

ocenił(a) film na 8
patka051281

Dokładnie robil ogromne wrażenie, zwłaszcza jesli sie bylo małolatem

ocenił(a) film na 7
Cross_23

To było CGI :-)

ocenił(a) film na 8
Cross_23

Dokładnie to pamietam, to byl moj pierwszy film, na ktory wybralem sie z kumplami do kina

Cross_23

Filmy, które pamięta się całe życie, sprawiają, że człowiek inaczej patrzy na pewne sprawy. Rzeczy, o których nie mówi się w polskich szkołach, tylko wciska jakiś niepotrzebny kit. Ten film SF ma więcej sensu niż cały polski szajs wciskany na siłę.

Inne filmy to:

- Jurassic Park

- Matrix

Znam więcej, ale mi się enter wcisnął i nie zdążę edytować xD

ocenił(a) film na 7
Alan_F

A pamięta pan seriale SF z lat 90ych: -Ziemia 2, Gwiezdna Eskadra, Babylon 5. Wiadomo efekty teraz uważane byłyby za kiepskie ale je ratowała fabuła :-)

borsuk96

Tak, Ziemia 2 jest świetnym serialem. To właśnie brak efektów sprawia, że ten serial był taki "prawdziwy".

ocenił(a) film na 10
Cross_23

Niestety nie bylo mi dane isc do kina na ten genialny i ponadczasowy film do ktorego wracam 4 razy w roku.Genialnosc nad genialnosciami.Klimat sie wylewa z ekranu i takich filmow sie juz dzis nie robi.Na mnie najwiekrze wrazenie w kinie wywoal LOTR i nowy Blade Runner oraz The Phantom Menace.Uwielbiam te filmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones