PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5983}

Gwiezdne wrota

Stargate
7,2 70 202
oceny
7,2 10 1 70202
5,9 15
ocen krytyków
Gwiezdne wrota
powrót do forum filmu Gwiezdne wrota

Taki sobie 5/10

ocenił(a) film na 5

Może w 1994r był to hit ale aktualnie nie robi już wielkiego wrażenia chwilami wręcz "śmieszny" ale klimatu odmówić mu nie można a i aktorsko ( szczególnie Kurt Russell ) daje radę aczkolwiek jak dla mnie potencjał był większy i chętnie bym zobaczył remake lub coś podobnego tylko z nowym i jeszcze lepszym pomysłem:)

slobi

10/10

kotbury

Boże uchowaj, tylko nie remake. To były czasy, gdzie dowódca to mężczyzna a w ekipie nie było żadnej baby, kobiety czyli. Teraz jakby kręcili rządziła by jakaś niezniszczalna a w drużynie byłby może jeden facet gej. Po co ci to?

ocenił(a) film na 8
slobi

Obejrzałem dziś mając jedynie wspomnienia z seansu naście lat temu za dziecka. Film super rewelacyjny, nie rozumiem, jak niektórzy rozkminiają, że nauczył się języka w 1 dzień, kiedy on go znał, jedynie dialektu na początku nie zrozumiał, ci ludzie byli takimi samymi jak 5-10tys lat temu. Natomiast łazik oczywiście mógł dawać informację zwrotną przez portal. Fabuła dosyć sztampowa ale przyjemna, taki s-f Indiana Jones powiedzmy. Przyjemne kino rozrywkowe, chciałbym więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones