PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796754}
5,3 1 702
oceny
5,3 10 1 1702
Hagazussa
powrót do forum filmu Hagazussa

Zapowiada, a raczej powstał już film dorównujący podobno The VVItch a ja się dowiaduję przez kogoś z portalu ze śmiesznymi obrazkami, że on istnieje? Jakim cudem to jest tak zrobione, nie poświęcono nawet złotówki na reklamę czy jak?

Polindak

Dzisiaj i w walentynki można go zobaczyć w Centrum Kultury w Lublinie.

ocenił(a) film na 1
Polindak

Obejrzałem i ŻAŁUJE 15 zeta na film i zmarnowanego czasu. Film nie jest horrorem tylko wysublimowanym dokumentem folklorystycznym o kobiecie która łyknęła grzybka i miała zwidy ... Beznadziejnie się ciągnie nic nie straszy nic nie klei się w fabule Po prostu bardzo ale to bardzo słaby film którego nawet jednej gwiazdki nie przyznam Zdecydowanie nie polecam

Owieczki2

Nie jest to dokument :D
Klei się bardzo dużo trzeba było tylko trochę pomyśleć, bo to nie kino rozrywkowe.

ocenił(a) film na 1
Xiao_Mei

Dobry horror nie musi być kinem rozrywkowym ale musi straszyć - a nie zanudzać Jeżeli ktoś szuka dobrego filmu to polecam np. The Ritual http://www.filmweb.pl/film/Rytua%C5%82-2017-796602

Owieczki2

Widziałam, dla mnie średniak.

Xiao_Mei

Horror nie musi straszyć. Po pierwsze dlatego, że każdy boi się inaczej, czego innego i w różnym stopniu, nie wszystkich straszy to samo, po drugie dlatego, że to taki gatunek - nie zawsze o strach chodzi.
Poza tym horror to przede wszystkim film i warto oceniać go też jako dzieło filmowe (reżyseria,scenariusz, zdjęcia, montaż, aktorzy, muzyka, etc.) a nie tylko po tym czy Ty się akurat boisz czy nie. Co to za dziecinne myślenie w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones