PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838819}

Halloween zabija

Halloween Kills
4,9 10 174
oceny
4,9 10 1 10174
4,3 19
ocen krytyków
Halloween zabija
powrót do forum filmu Halloween zabija

Fajnie że przypomnieli sobie film po 40 latach i zrobili bezpośrednią kontynuację H78. To było super.
Jednakże znowu otwarte zakończenie i zacznie się dojenie marki.
Na siłę wrzucona parka gejów, jakieś śmieszki i heheszki... Na cholerę ?
No tak, takie mamy aktualnie zje.bane czasy.
Film był niezły jak dla fana slasherów. Ja nim jestem, jestem też fanem Halloween więc dla mnie takie 6+ nawet zahaczające o 7.
To powstanie z martwych i rzeź którą Michael dokonał było naprawdę niezłe hołdujące starym latom, chociaż bardziej mu tu było do Jasona niż samemu sobie.
To paradowanie bez maski też było mega, już już już ! miałem nadzieję na ujrzenie twarzy a tu pyk i kolejna cz :(
No i końcówka - świetna, chociaż boję się czy nie spier.dolą tego w kontynuacji. :(

ocenił(a) film na 8
settokaiba

HALLOWEEN END ma podobno wejść do kin za rok o podobnym czasie.Tez mam obawy jak to zakończą bo moim zdaniem jedyna szansa na zabicie Myersa to wrzucenie go do dużej maszyny do robienia z drzewa wióry.Z takiej pułapki juz by nie wyszedł ale znając życie to pewnie jego demon wyfrunal by z ciała i opetal nowa osobę stając się Myersem w nowej postaci.Za rok się przekonamy jak chcą Myersa ukatrupic na amen by jak w H2021 nie wstawał i nie atakował. Co do gejów to zgadzam się z Tobą ze było to niesmaczne i niepotrzebne. Na chole.re lizanie du.py LG.BT i jakieś bawienie się w poprawności polityczne.Kto wie może w H2022 pojawi się para lesbijek które tym razem razem mieszkają :)

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

tak samo te heheszki i śmieszki - w skali żenady +10 kwestia tej parki przebranej za lekarzy "ja jestem pielęgniarką" na kur.we ten tekst tam był potrzebny ?
Co do Myersa, moim zdaniem wystarczy uciąć głowę ;)
Co do jego nieśmiertelności w cz2-8 było to wytłumaczone poniekąd że tam czcili jakiegoś demona a Myers miał te tatuaże. No ale to były inne lata.
Tutaj zrobili to ciekawie bo wykluczyli z kanonu cz 2-8 i to było bardzo fajne.
Jednak to że wstał ot tak po skatowaniu i zadźganiu no to było już takie seeeeee jak na TEN akurat film H18 (kontynuacja H78).
(W Ressurection go spalili, w 4 rozstrzelali, w 20lat przebili sztandarem - ale to pomijam).
Mogli spokojnie zakończyć na tej cz. Ale wybaczam za końcówkę :P

ocenił(a) film na 8
settokaiba

Podobała mi się praca kamery i ujęcie gdy Myers wyszedł tak powoli z dogaszanego domu z tym czymś w ręce i zrobi rzeź aczkolwiek jestem tego pewien ze reżyser te scenę zerznal z WZGÓRZ MAJĄ OCZY 2006 bo tam jeden do jeden jest scena gdy wielki mutant atakuje na pustyni facetów w strojach anty promieniotwórczych i kilofem im rozbija głowy a jednego podnosi do góry. Nawet była scena gdy ofiarą przez gogle widzi mutanta itp. Nigdy nie uwierzę ze to przypadek a reżyser nawet o tym nie wiedział jak to podobne sceny.Co do strażaków to jakieś ofiary losu bo widzą ze gość morduje ich kolegę powinni wyje.bać te butle i maski i uciekać a oni stali czekając aż cała 4ka lub 5tka zginie.Wizualnie fajna scena ale to stanie i czekanie na śmierć chore.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones