PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 955
ocen
6,7 10 1 77955
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Coś czuję...

ocenił(a) film na 6

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

ocenił(a) film na 1
buterfly

Że co trylogię brak słów będą się ślizgać na postaciach takich jak solo aż zniszczą SW

Machu_filmweb

No tak jak śmieli ruszać najbardziej znaną postać z świata SW .

ocenił(a) film na 1
buterfly

Disney jest do bani nie potrafi nić nowego wymyśleć tylko ślizga się na postaciach z kanonu (od którego niby się odciął) ich SW to kpina bez mocy jedi i sith czym jest SW ? Trylogia o solo śmiech na sali

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

twój płacz jest żałosny przestań lepiej

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

sam teraz sie przekonujesz że ten film zdobywa zwolenników

ocenił(a) film na 1
buterfly

najbardziej znaną o czym ty mówisz a vader to co niby statysta solo to postać drugo planowa tło dla jedi i sith one idą w odstawke a w zamian dostajemy filmy o pilocie i.jeszcze trylogię

Machu_filmweb

Jeżeli jest dla ciebie statystą to nie rozumiem twojej rozpaczy nad postacią która jest tak marginalna .

ocenił(a) film na 1
buterfly

"Vader to niby co statysta" takie było pytanie

Machu_filmweb

A czy ja to powiedziałem .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Nie wiem czemu z nim dyskutujesz . Ten typ ma swój chory pogląd i nadal płacze na ten film

Gokussb

On bez oglądania filmu nawet wiek jak zniszczyli Hansa Solo :) .

ocenił(a) film na 10
buterfly

To troll olej go . Wbił sobie do głowy że jak jemu sie wydaje , bez oglądania że hana solo zniszczyli to tak jest na serio . I zrozumieć nie chce że film zdobywa zwolenników

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Muminki i czas spać

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Zapomnij trollu . Nie będziesz masowo na tym forum płakał .

Przejrzyj forum tego nic wartego według TWEGO urojenia filmu , i zobacz że nikt tak nie postępuje .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ble ble ble

ocenił(a) film na 1
buterfly

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to ci podkreśliłem żebyś orzeszka w głowie używał

Machu_filmweb

Człowieku zacznij czytać swoje posty :) - Rozumie więc że nie twierdzisz że zniszczyli Hansa Solo :) .

ocenił(a) film na 1
buterfly

"ślizgać na postaciach takich jak solo aż zniszczą SW" kto mówił o zniszczeniu solo mały orzeszku "SW czyli star wars " ale co się dziwić ty i goku macie problem ze czytaniem

Machu_filmweb

Aż trach pomyśleć że masz taki mały móżdżek, skoro nie pamiętasz swoich wcześniejszych postów - Przecież tylko Ford ma prawo grac Hansa Solo, i że ten aktor zniszczy tylko postać :) .

ocenił(a) film na 1
buterfly

Wyciągnąć ci twoje stare posty ale ty jak.zwykle jak nie wiesz co napisać to piszesz ble ble ble "mówiłeś nikt nie zastąpi forda"

Machu_filmweb

A co Ford jako Han Solo już nie jest dla ciebie świętością nietykalną :)

ocenił(a) film na 1
buterfly

Ford to ford jego solo jest kultowy reszta to tylko próba naśladowania tego co pokazał nam w tej roli jego poziom jest nie do osiągnięcia bo on stworzył tą postać gestów mimiki mowy ciała nie da się odtworzyć w 100% ktoś może próbować ba nawet zbliżyć się ale na pewno go nie zastąpi dla tego nowy solo nie będzie tym czym był stary może być ciekawym filmem ale i tak prawdziwym solo będzie tylko w ford ktoś mądry to zrozumie a ty tylko.potrafisz powiedzieć ble ble ble "mówiłeś nikt nie potrafi zastąpić forda"

Machu_filmweb

Widzę że nadal niczego nie pojmujesz - Nie neguje że Ford stworzył już kultową postać jego następca zdaje sobie zapewne z tego sprawę, nie ma sensu więc próbować naśladować jego stylu grania ( mimiki, głosu) zagra on wiec po prostu po swojemu oddają charakter postaci .

ocenił(a) film na 1
buterfly

"Nie ma sensu więc próbować naśladować jego stylu grania ( mimiki, głosu) " więc jak nie ma sensu to jaki jest sens kręcić film o han solo skoro w filmi o solo .... solo to nie solo zabłysnąć myślą potrafisz jak goku

Machu_filmweb

Widzę że nadal do ciebie ci nie dotarło i tok myślenia masz na poziomie przedszkolaka, postać to także charakter i tutaj nic się nie zmieniło - A sens jest taki że zostaną pokazane jego nowe przygody, nie jest to żaden remake, reboot, czy kontynuacja poprzednich SW z Fordem .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Ale dla tego przedszkolaka jedynie ford ma prawo grać hana solo i nikt prócz niego .

ocenił(a) film na 1
buterfly

Śmieszne jest to co wpisujesz

Machu_filmweb

Ty nawet nie jesteś śmieszny tylko żenujący - Naprawdę trzeba być na poziomie przedszkola że nie zrozumieć takich prostych odpowiedzi .

ocenił(a) film na 10
buterfly

bo on ma poziom przedszkola

ocenił(a) film na 10
buterfly

wybierzesz sie na film o hanie solo ?? Ja na nim byłem i wogóle nie żałuje że byłem na seansie

Gokussb

Też był po prostu na razie nie oceniłam filmu ;) -Uważam że do Łotra 1 na pewno nie ma startu, od do obejrzenia na pewno plusem jest Donald Glover jako Lado ;) .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Nie zrozum mnie źle ale ; Powinno sie wpierw obejrzeć film o hanie solo ,by sie przekonać czy ma lub nie start do łotra 1 .

Gokussb

Nie zrozumiałeś mnie - Obejrzałem film po prostu na razie go nie oceniłem ;) .

ocenił(a) film na 10
buterfly

aha to sory .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Jak dla mnie film o hanie solo nie zasłużył na słabe wyniki finansowe . Film jest według mnie świetny i lepszy niż TFA i tlj

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

W tym akurat nic NIE MA śmiesznego . My przeciwieństwie do ciebie rozmawiamy , ty natomiast zabawiasz sie wypisując swe komentarze . Znajdź sobie jakieś hobby np pograj na komputerze w jakąś z gier czy książki poczytaj z sw .

ocenił(a) film na 10
buterfly

zgasiłem go wylogował sie

ocenił(a) film na 1
Gokussb

A kuku jestem

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

denis lepiej przestań , pogrążasz sie . Jesteś chory umysłowo zafunduj sobie wizytę w szpitalu .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Kto ? Znów nie wzięłaś leków

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

jedyny kto tu leki potrzebuje brać jesteś ty . To twe konto główne
http://www.filmweb.pl/user/Yoda_MistrzJedi

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Denis kto to znów z choinki spałeś

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Na co ci masowe narzekanie na ten film , skoro brakuje ci forda ?? . I przeszkadza ci podejście twórców do tego filmu ?? Oglądaj do woli epizody 4-6 i nic nie pisz na tym forum .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

zamiast bredzić odnieś sie do mych pytań

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

I pisze to ktoś kto masowo płacze na forum z braku forda i złego podejścia twórców do tego filmu ....

Żałosny jesteś

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Weź kup sobie olej z pierszego tłoczenia i uchem zalej denisa

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Machu jedynie TY piszesz że nikt forda nie zastąpi .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Ty nie umiesz ze zrozumieniem czytać . Wbiłeś sobie do głowy że [ bez oglądania ] wiesz że hana solo zniszczyli . Tak postępuje jedynie dziecko na poziomie przedszkola . Nikt tu prócz CIEBIE masowo nie płacze . Wróć do przedszkola tam jest twe miejsce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones