PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 154
oceny
6,7 10 1 78154
6,1 38
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Można było dać trochę dzieciństwa Hana czy wieku nastoletniego jak w "Młodym Indiana Jones" czy nawet skrótowo jak w Conanie, zamiast od razu pakować 30 letniego gościa na plan. Motyw chłopaka, który chce się wyrwać z rynsztoka przez służbę w woju jest stary jak świat ale zamiast go wykorzystać zrobiono jakieś kiczowate lowe story. Okres w służbie imperium został olany (chyba że chcą o tym zrobić osobny film???). Zamiast tego pościgi strzelaniny, CGI i jeszcze więcej pościgów i strzelanin. Do tego idiotyczne cukierkowe zakończenie. Gość który w NN ma spore opory przed wybraniem jasnej strony mocy tutaj lekko oddaje zarobek na szlachetny cel :-/

ocenił(a) film na 6
antykubus

Siemandero jak zawsze niezmienny Tobi King.
Te info kieruję do takiego jakiegoś patologicznego frajera, który próbuje udawać
Dżeremiego, yyy z Anglii, z Wielkiej Brytanii, wielkiego człowieka, który, który
operuje top ger, coś takiego, stroną o samochodach, a ten frajer próbuje się podszywać pod niego i katuje moje auto.

ocenił(a) film na 3
Ghostface_22

Yyy, ciekawość pierwszy stopień do piekła jednak korci zapytać...Co znaczy ten bełkot? Bo czegoś tak niezrozumiałego dawno nie przeczytałam nigdzie.xD

ocenił(a) film na 6
WhiteDemon

wariacie ty sobie siedzisz na tsie ja sobie sianko zarabiam stary przytulam sobie banknociki gościu i człowieku powiem ci jeśli chodzi o tsa to co tam w ogóle robicie gracie w coś czy co?

ocenił(a) film na 3
Ghostface_22

A, czyli zapomniał pan dziś tabletek, rozumiemxD. Do widzenia i życzę zdrowia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones