PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558083}

Hanna

6,3 50 138
ocen
6,3 10 1 50138
6,4 17
ocen krytyków
Hanna
powrót do forum filmu Hanna

Po zwiastunie i obsadzie film zapowiada się naprawdę całkiem nieźle więc mam nadzieje że to nie będzie coś w stylu Alex Rider: Misja Stormbreaker bo chyba padne...

Justyna0810

nie sądzę żeby to było coś w stylu Alex Rider: Misja Stormbreaker, Joe Wright nie jest wybitnym reżyserem, ale nie robi bezdusznej papki dla nastolatków

użytkownik usunięty
Justyna0810

Ja uważam że film będzie świetny, gdyż wierzę w Saoirse Ronan, jest młodziutka a mimo to już jest świetną aktorką, która bardzo świadomie wybiera swoje role. Miałem okazję zobaczyć wszystkie filmy z jej udziałem (za wyjątkiem najnowszego, który jeszcze nie wszedł do Polskich kin) i ani razu się nie zawiodłem ,dlatego i tym razem liczę na dobre kino.

ocenił(a) film na 7

Ja co do Saorise nie mam żadnych wątpliwości, jeśli chodzi o jej talent, bo ma go niewątpliwie, tylko boje sie żeby film nieokazał sie jakimś shitem.

użytkownik usunięty
Justyna0810

Trzymajmy więc kciuki żeby był znakomity, myśle że może taki być chociażby ze względu właśnie na talent Saoirse, a także resztę obsady, która przecież również jest na wysokim poziomie.

szczególnie patrząc na Cate Blanchett - z zwiastuna wnioskuje że gra nie złą jędzę ale i tak wygląda świetnie:) myśle że raczej nie zaryzykowała by graniem w shicie jak ktoś wyżej powiedział więc czekam również na koniec maja:D

użytkownik usunięty
presence

Dokładnie, ta obsada to aktorzy wybierający bardzo świadomie role, a i scenariusz podobno znalazł się na liście najlepszych niewykorzystanych scenariuszy w 2009 roku z tego co pamiętam więc myślę że powinno być super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones