PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558083}

Hanna

6,3 50 138
ocen
6,3 10 1 50138
6,4 17
ocen krytyków
Hanna
powrót do forum filmu Hanna

Obejrzałem ten film z nadzieja na dobre kino sensacyjne/thriller lub temu podobne.
Zamiast tego zostałem uraczony historią naciągniętą jak gumka w majtkach.
Oczekiwałem chociaż minimum realizmu. Obsadzając 14letnia dziewczynkę w głownej
roli jako walczącego i ukrywającego się "agenta" nie powinno się naciągać za bardzo
realiów zewnętrznych.
1. Ucieczka z bunkra w stylu "salt", zawsze znajduje drogę wyjścia ze strzeżonego
podziemnego bunkra, pogoń żołnierzy nie ma sensu bo i tak jej nie dogonią chociaż
mogli strzelać itp...(może się i czepiam ale to reżyser przegiął)
2 ni stąd ni z owąd pojawia się w Niemczech chociaż nie posiadała paszportu a
przedostawała się z Maroko... Strasznie naciągnięte.
3. Scenariusz nie trzyma się kupy, jest chaotyczny i mało wiarygodny. Nie zdziwiłbym się
gdyby nagle Hanna potrafiła fruwać w powietrzu jak chińscy mistrzowie kung fu.
Mógł to być naprawdę dobry film, ale zabrakło tej odrobiny realizmu pozwalając nie
traktować tego widowiska w kategorii drużyny A.

To są moje luźne spostrzeżenia, gdyby ktoś miał jakieś uwagi, to proszę się wypowiadać
w kulturalny sposób.

ocenił(a) film na 6
onet318

zgadzam sie w 100%. To mogl byc kawal dobrego filmu ale okazał sie starszna porazka. szczerze to wlasnie tego sie spodziewalam po przeczytaniu recenzji.

onet318

Gdzieś mi się obiło o uszy, że ten film ma coś wspólnego z radosną twórczością Stephenie Meyer.

...jeśli tak jest, to mam konkretny powód, by się trzymać od tego filmu z daleka. :P

ocenił(a) film na 1
onet318

zapomniales dodac jak to tatus gdzies spod bieguna wchodzi do oceanu i plynie, plynie az doplywa zabka do... no wlasnie nie do konca wiadomo gdzie ale pomimo tego ze jest poszukiwany to nie przeszkadza mu to wsiasc w samolot i doleciec do Niemczech...

Shaganashak

Nie wypaczaj wyników trollu jeden takimi ocenami. Jeżeli nie potrafisz korzystać z tego typu serwisów to nie korzystaj w ogóle z internetu.
Poza tym odnosząc się do Twojej wypowiedzi nie był poszukiwany na taka skale żeby nie mógł latać samolotami. Poszukiwała go jedynie grupa ludzi, która miała z nim porachunki aczkolwiek jedna osoba, która przedstawiała go z złym świetle dlatego też miała ludzi pod sobą.

ocenił(a) film na 1
burza_lukas

haha to zes mnie ubawil. Bede ocenial film jak mi sie podoba a ten mi sie nie podobal wiec go ocenilem tak jak w moim mniemaniu zasluzyl sobie. I nie wiem co ma do rzeczy moje korzystanie z tego typu serwisow czy wogole z internetu? Aaale zdaje sie ze kolezko sam nie rozumiesz tego wiec nie wiem po co sie tak ciskasz?

ocenił(a) film na 4
onet318

jedyne co według mnie ratuje ten film to odtwórczyni głównej roli (Saoirse Ronan:) no i muzyka!!! (The Chemical Brothers:) co do reszty, to zgadzam się z opinią to mógł być całkiem niezły film ale......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones