PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 658
ocen
6,5 10 1 64658
6,4 8
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Nie widziałem pierwszych 10 minut..
To przez ten upadek jajka, o którym później mówił jego ojciec?
Jest innego gatunku?
Dlaczego był taki biały?

ocenił(a) film na 10
fariago

Mambo nie jest innego gatunku, w filmie nie jest to powiedziane wprost dlaczego był taki biały. Mnie się wydaje ,że powodem mógł być właśnie ten upadek jajka ale twórcą filmu chodziło pewnie po prostu o to aby podkreślić to ,że Mambo był inny niż pozostałe pingwiny.

ocenił(a) film na 7
Berenika90

Podchodzę do życia naukowo.
Wg mnie jest to istotnie inny gatunek.

Kto wie?
Może jego gatunek podrywa na tupanego?
Sądziłem, że na początku Mambo uległ jakiejś podmianie z innym stadem.

fariago

Tak, raczej to wynikło z upadku jajka. Dlaczego był taki biały? Po prostu pisklęce upierzenie długo z niego schodziło ;) Przez cały film miał upierzenie/puszek do połowy pasa, pod koniec filmu miał je pod "brodą". Uważam, że właśnie te upierzenie i tupotanie miało być jego swoistą odmiennością. Miał się wyróżniać z szarej masy, ot co. Oczywiście z szarej masy tego samego gatunku :)

fariago

Podchodzisz naukowo? To podejdź tak: Pisklęta Cesarskich pingwinów, wyglądają właśnie tak jak Mambo, kiedy był starszy. Tylko przez upuszczenie jaja, wystąpił u niego defekt, przez co "dorastał" wolniej niż inne pingwiny, fizycznie oczywiście. Jak widać na końcu filmu, pingwini puszek zaczyna już ustępować. Mambo po prostu przez uszkodzenie jaja, fizycznie rozwijał się wolniej niż inne pingwiny. Poza tym: tak jak wyżej, chodziło o to by podkreślić jego odmienność.

24 grudnia poprzedniego roku ;). Nie mogłem się powstrzymać by skomentować.

andrzej_goscicki

Mnie bardziej zastanawia: Dlaczego w części drugiej, Mambo COFNĄŁ się w rozwoju?

andrzej_goscicki

Cały ten sequel był cofnięty w rozwoju, hahahhaa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones