PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 693
oceny
6,5 10 1 64693
6,4 8
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Jedna Scena :)

ocenił(a) film na 8

Co mnie przekonało do tak wysokiej oceny? jedna scena , ox może dwie bo małe pingwinki były
przeurocze :D ale tak zdecydowanie moją ocenę podniosła scena gdy Mambo wraca z tego
wygnania i , dowiaduje się ze gdy był w jajeczku wy turlał się ojcu podczas wysiadywania i td i
wówczas padają moim zdaniem genialne słowa wypowiedziane przez ojca - Nasze Dziecko Jest
UPOŚLEDZONE :). W żadnej innej animacji dla dzieci nie słyszałem by rodzic tak zwracał się do
dziecka , w każdej innej produkcji rodzice słodzą dzieciom kochają je i td , a ten film jako pierwszy
pokazał ze nie wszystkie dzieci są takie same i tak dosadnie to nazwał , są dzieci nie
pełnosprawne , upośledzone , inne niż wszyscy , ale że im też należy się akceptacja i w brew
pozorom są takie same jak wszyscy,dopiero w tym filmie został poruszony ten temat i dlatego ma u
mnie tak dużego plusa :)

ps - no i za to ze uczy by nie jeść żółtego śniegu :)

ocenił(a) film na 6
StargardX

Zgadzam się z tobą. Film jest niczego sobie. Nie rozumiem ludzi, którzy tak źle go oceniają.
W końcu to bajka, więc po co wyszukiwać się w niej poglądów politycznych itd.? Jak dla mnie ten film zasługuje na ocenę między 7-8 ;)

StargardX

Jakby mnie rodzic nazwal uposledzona przez moja odmiennosc nie zostalo by to wybaczone. A bajka fajna, corce sie podobala.

StargardX

Przecież Mambo nie był upośledzony. Ta scena pokazuje właśnie brak akceptacji ze strony rodzica, który pogardliwie określa syna mianem upośledzonego, tylko dlatego, że jest on inny.

ocenił(a) film na 8
Liverna

Zgadza się Liverna nie powiedziałem ze to akurat ten fakt tak mnie zaskoczył a jedynie sam fakt użycia takich słów przez rodziców wobec dziecka w filmie animowanym i sam ten fakt oceniam na + bo nie każde dziecko jest dokładnie takie jak inne są różnego rodzaju choroby ,stany , czy po prostu inności które powodują ze dzieci są postrzegane ze gorsze a tak przecież nie jest ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones