PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 699
ocen
6,5 10 1 64699
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Jak w tytule, rewelacja. Ciekawa fabuła, śliczne piosenki. Mnóstwo humoru, momenty chwytające za serce. Wszystko co powinno znaleźć się w animacji dostępnej dla każdego wieku znajdziemy właśnie tutaj. Ocena 10/10. Polecam.

adrian_wojdat_2

Moim zdaniem film był średni 6/10. Dużo lepszy był Madagaskar,Shrek itp. i w cale śmieszny nie był ...

ocenił(a) film na 8
fenix787

Bo to nie jest typowa bajka do śmiania sie, produkcja w starym stylu, jak nie widzicie pewnych prawd moralnych to znaczy że jesteście już wypaczeni przez mass media. Widać że 99% ludzi komentujących dobre bajki nie ma pojęcia nic o starym stylu. Wolicie oglądać te gówna w telewizji na Cartoon Network czy PLAY itp gdzie bajki są tak zryte bez żadnego przekazu, jedynie na komercyjność i pacyfikowanie dzieci bo sie coś rusza w telewizji. A potem takie dziecko za ch*ja nie obejrzy Króla Lwa bo mu sie nie podoba.
Żałosne są wasze opinie

Piter Pit

.... wcale nie masz racji.Ludzie oglądają takie bajki,które są śmieszne i miło się je ogląda... żaden stary styl nie ma nic do tego czy filmy animowane są jak ty to napisałeś prawda moralną.Zgodzę się z tym,że w telewizji na Cartoon Network czy PLAY są bajki bez żadnego przekazu.

ocenił(a) film na 6
Piter Pit

Ja tego hu..twa z cartona szczotką klozetową bym nie ruszył.

ocenił(a) film na 6
fenix787

Ja też tak uważam,chociaż obejrzeć można

ocenił(a) film na 9
adrian_wojdat_2

Zgadzam się, ja uwielbiam tą animację! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
adrian_wojdat_2

Film zajebisty !!!! Jedna z najlepszych bajek !!! Druga część trochę słabsza ale ogółem bajka mega ;p

ocenił(a) film na 9
adrian_wojdat_2

Oglądałem po raz pierwszy wczoraj i mimo, że jestem starym dziadem, film oceniam na 9/10. Jedna z lepszych animacji ostatnich lat.

ocenił(a) film na 6
adrian_wojdat_2

Mnie zachwyca animacja, wszystkie zwierzęta i tła wyglądają bardzo realistycznie. Kiedy byłam młodsza zastanawiałam się, czy ludzie to nie są aktorzy XD Od dziecka kochałam zwierzęta i tego typu realizm w bajkach, więc podobało mi się to o wiele bardziej niż np. Sezon na misia. Muzyka jest genialna, tylko trochę dziwne w dubbingu jest to, że niektóre piosenki zostały przetłumaczone, a inne nie - kiedyś nie mogłam zrozumieć, o czym śpiewają pingwiny. Z drugiej strony szkoda by było zastępować tak wspaniałe głosy, ale można było przynajmniej dodać jakieś napisy.
Film wydaje się być dłuższym, niż jest w rzeczywistości, ale nie traktuję tego ani jako wady, ani zalety. Humoru jest trochę, jednak nie jest to tylko komedia - porusza wiele całkiem poważnych problemów. Może nawet trochę za dużo, tak że scenariusz wydawał mi się trochę niedopracowany, zwłaszcza w końcówce - stąd ocena 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones