PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6053}

Harley Davidson i Marlboro Man

Harley Davidson and the Marlboro Man
6,7 4 800
ocen
6,7 10 1 4800
Harley Davidson i Marlboro Man
powrót do forum filmu Harley Davidson i Marlboro Man

Mam do tego filmu ogromny sentyment i to z wielu względów.
Przede wszystkim ze względu na mojego przyjaciela, który pod wpływem tego filmu, zamarzył sobie, że kupi harleya.
Wyjechał do Szwecji na stałe i spełnił swoje marzenie.
Kontakt się urwał, ale zawsze ten film będzie mi się z nim kojarzył.
Kolejny sentyment to duet głównych bohaterów, których uwielbiałem w latach 80/90.
No i początki telewizji kablowej w Polsce i stacja FILMNET na której ten film po raz pierwszy zobaczyłem.


















t na której po raz pierwszy ten film oglądałem.

ocenił(a) film na 7
arti2807

Też mam sentyment do tego filmu. dodam jeszcze, że piosenka z początku tego filmu bardzo dobrze mi się kojarzy..

ocenił(a) film na 6
simonides81

Dla dzisiejszego widza który jest przytłoczony produkcjami naszpikowanymi efektami specjalnymi, ten film wyda się schematyczny i śmieszny. Ale akurat "HD i MM" są jakimś znakiem tamtych czasów, takich filmów dzisiaj już się nie robi.Czy to dobrze? Nie wiem. Ja jednak też odczuwam pewien sentyment i lubię wracać do tego typu kina :-)

ocenił(a) film na 4
arti2807

Dawno , dawno temu ten film bardzo mi się podobał.
Zresztą miałem wtedy sporo kumpli z joblem motocyklowym , którzy mnie tą produkcją regularnie raczyli :-)
Po latach...no cóż człowiek trochę się postarzał , kumple się rozpierzchli a paru trawę wącha i to nie tak jak by chcieli , gusta się zmieniły , a film...sporo stracił.
Ale masz rację , jakiś sentyment jest , choć w tej chwili fabuła bawi .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones