PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30381}

Harry, twój prawdziwy przyjaciel

Harry, un ami qui vous veut du bien
6,2 1 166
ocen
6,2 10 1 1166
Harry, twój prawdziwy przyjaciel
powrót do forum filmu Harry, twój prawdziwy przyjaciel

Funny Games

ocenił(a) film na 8

Oglądałeś "Harry'ego", obejrzyj "Funny Games" (najlepiej oryginał). Jak dla mnie bardzo zbliżony klimat. Oba filmy zasługują na miano prawdziwych thrillerów, w których autor/reżyser nie musi odwoływać się do tanich sztuczek takich jak odgrywanie kluczowych scen w ciemności, gdzie straszne jest to czego nie widać, tylko tworzy nastrój muzyką, wprawia widza w niepokój wlasnie tym calym podejrzanym spokojem. Zresztą, kto obejrzał choć jeden z wyżej wymienionych filmów napewno wie o co mi chodzi :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Aki

austriacki oryginał ?

ocenił(a) film na 8
passingfancy

tak, najlepiej oryginał, chociaż amerykański remake nie był taki zły

ocenił(a) film na 7
Aki

moim zdaniem amerykanom średnio to wychodzi :P

ocenił(a) film na 8
passingfancy

nie tylko Twoim ;) chociaż moim zdaniem dla przykładu Dziewczyna z Tatuażem była lepsza niż skandynawski oryginał ;)

ocenił(a) film na 7
Aki

hm,wydaje mi się że to właśnie skandynawski oryginał był bardziej przekonywujący i po przeczytaniu książki bardziej widziałam w roli głównej Michael Nyqvist z oryginału niż Daniela Craiga z wersji amerykańskiej.

ocenił(a) film na 8
passingfancy

Wiadomo, kwestia gustu ;) Jednak prawda jest taka, że hollywódzkie remaki przeważnie są do d...

ocenił(a) film na 7
passingfancy

'Funny games' akurat obie wersje popełnił ten sam reżyser i zamysł był taki, aby powtórzyć identycznie ujęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones