PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396969}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
7,5 325 775
ocen
7,5 10 1 325775
6,5 31
ocen krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Od czerwca maraton z Potterem w TVN aż do 30 sierpnia, czyli premiery 7 części.
Emisje co drugi piątek o 20:00
7 czerwca - Kamień Filozoficzny
21 czerwca - Komnata Tajemnic
5 lipca - Więzień Azkabanu
19 lipca - Czara Ognia
2 sierpnia - Zakon Feniksa
16 sierpnia - Książę Półkrwi
30 sierpnia - Insygnia Śmierci: Część I

Morgan_94

Części 2 insygni nie będzie? Już ze 2 lata minęły.

ocenił(a) film na 9
hr_dooku

Dopiero co w HBO była premiera, więc wątpie. Skoro w TVN rok temu była premiera Księcia, teraz Insygnii, to 2 część pewnie za rok w wakacje. Chociaż może się zdarzyć, że już we wrześniu 2013 będzie 8 część :)

użytkownik usunięty
Morgan_94

Mógłbyś/Mogłabyś podać stronę tej informacji, bo wątpię aby puści pierwszą część i odpuścili sobie drugą...

ocenił(a) film na 9

Wydaje mi się, że Insygnia cz.2 będzie w TVN ale na wiosnę bo przeważnie takie filmy jak np. Harry Potter są w TV 3 lata po kinowej premierze. Insygnia cz1 była na jesień 2010 roku to będzie właśnie teraz w tym roku pod koniec sierpnia 2013, a druga część będzie pewnie w 2014 jakoś na wiosnę bo nie sądzę żeby dopiero za rok była Insygnia cz.2 bo to by było głupie :/

użytkownik usunięty
michal98_filmweb

Właśnie wiem że 3 lata trzeba czekać aż wyjdzie to do Tv. Ale to by było trochę przegięcie - puścić pierwsza część a nie puścić drugiej.

Przegięcie? Bez przesady :)

użytkownik usunięty
Demolka25

W TV nigdy tak nie zrobią ;D. Chyba że nasze HBO

ocenił(a) film na 7

Puszczą z dubbingiem. To jest przegięcie :)

użytkownik usunięty
mareczekp2

Harry Potter ma nawet dobry dubbing... Gorszy dubbing ma np: Hobbit czy Avengers, którego po kiego diabły dubbingowali...

ocenił(a) film na 7

Ma dobry dubbing ale tak gdzieś do Zakonu. Potem to masakra jakaś, zresztą ostatnie części to już nie kino familijne, więc nie było potrzeby dubbingować.

użytkownik usunięty
mareczekp2

Ja jednak myślę że familijne, Harry Potter od lat przyciągał fanów. Nie myślę aby 6-7letnie dzieci czytały z napisami filmy...

użytkownik usunięty

Nie sądzę, aby 6-7 letnie dzieci oglądały Insygnia i dużo z nich rozumiały.

użytkownik usunięty

Czy ja wiem? Ja byłem z kuzynem który miał 8 lat i wszystko zrozumiał, bo któregoś lata oglądał wszystkie części HP

użytkownik usunięty

Wątpię, czy zrozumiał np do czego nawiązywały plakaty i ulotki w Ministerstwie albo cała Komisja Rejestracji.

użytkownik usunięty

Hymm może tego nie. Ale bardziej chodziło mi że dubbing był potrzebny bo dzieci też to oglądają...

użytkownik usunięty

Mogliby od biedy dać z lektorem.

użytkownik usunięty

W kinach nie ma lektora^^

użytkownik usunięty

Miałem na myśli, że w telewizji. W kinie niech sobie będzie dubbing, dopóki jest wybór wersji z napisami. swoją drogą naprawdę nie sądzę, żeby dzieci w tym wieku wiele załapały. Zwłaszcza, że filmy i tak są bardzo obcięte względem książek.

użytkownik usunięty

Mi zaś cały czas chodziło o kinie, jak doszło do tematu: DUBBING

ocenił(a) film na 10

Do Harrego lektor nie pasuje więc jak ci dubbing nie pasuje są napisy , w Harry Potter Dubbing jest świetny , lektor psuł by ten film bardzo .Harry Potter ma wszystko świetne
Mroczny klimat i muzykę
Ogólnie muzyka piękna
Postacie świetnie
Piękna fabuła
Od Harry Potter i Kamień filozoficzny do czary ognia filmy najbardziej odwzorowane ksiązce , po zakonie zanika to ale nie przeszkadza mi to bo kocham filmy Harry Potter
Aktorzy genialni
Kostiumy w końcu film Harry Potter i Kamień Filozoficzny dostał nominacje do oscara za to
Efekty specjalne również Harry Potter ma za to oscara
Film uczący o przyjaźni lojalności poświęceniu
Minusy które widze że
Od zakonu do końca czyli Insygnia Śmierci część 2 mało trzyma się książki
Książe półkrwi tu mało akcji co mi mocno przeszkasza
I tyle bym powiedział na temat minusów

użytkownik usunięty
LobeliaSakvil

Dubbing jest fatalny.

ocenił(a) film na 10

Lektor też jest do bani zresztą jest dużo fanów którzy uwarzają że Harry Potter ma świetny Dubbing lektor niszczył by tylko ten film , a jeśli chcesz już czepiać się Dubbingu polecam przysłuchać sie Hobbita . Ale cóż twojego zdania nie zmienie ale ja będe bronić dubbingu w Harry Potter

użytkownik usunięty
LobeliaSakvil

Podejrzewam, że to prawda - większość osób, które lubią dubbing uwaRZa, że jest świetny.

ocenił(a) film na 10

Właściwie to nawet nie chodzi o to bo mogą nie lubić a w Harry Potter Dubbing jest naprawde spoko no ale zawsze zostają ci napisy :-) skoro nie lubisz dubbingu jakoś dubbingu w władcy sobie nie wyobrażam w pierwszej części Hobbit jak usłyszałam dubbing zwłaszcza Gandalf który mówi ja obelix , myślałam że zemdleję zaś w Hobbit Pustkowie Smauga już lepiej dubbing znosiłam , ale to z przyzwaczajenia do Dubbingu w Harrym Potterze .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Morgan_94

Nie mogę się już doczekać, zostało jeszcze tylko kilka miesięcy.

ocenił(a) film na 5

Ja też czekam aż dadzą w TVN,drugą część insygnii śmierci,pewnie do jesieni poczekamy

ocenił(a) film na 10
karol383

Harry Potter maraton powinien zacząć się od 23 maja jeszcze nie mam 100% pewności ale jak tylko będe wiedziała dam znać

LobeliaSakvil

czekać na coś co można mieć w każdej chwili - żałosne

ocenił(a) film na 10
McLlovin

Nie jesteś moją matką żeby mi rozkazywać chce to obejrzę ten film w kosmosie będe chciał w toalecie za przeproszeniem to obejrze i w toalecie . Więc nie obrażaj mnie ok

LobeliaSakvil

w toalecie TVN odbiera?

ocenił(a) film na 10
McLlovin

Po pierwsze mądry to ty nie jesteś skoro nie zrozumiałeś ironi mam wifi i mogę se z laptopem iść do łazienki za przeproszeniem.
Po drugie nie zaśmiecaj mi tematu na forum ostatniego Harry Potter nie jesteś moją matką i żeby zrobić ci nazłość popatrze na tvn i co mi zrobisz znajdziesz mnie pobijesz żegnam pana prowokatora i proszę się odemnie odczepić i od moich znajomych , to że ty nie patrzysz na TVN czy TVN7 nie znaczy że my też musimy . I na Tvn patrze też na Władce Pierścieni i już nie moge się doczekać .
Ps. Żegnam

LobeliaSakvil

Przepraszam, po wcześniejszych wypowiedziach myślałem, że jesteś głupi, ale żeby oglądać film na TVN na laptopie przez wifi, w toalecie? - to dopiero głupota.

ocenił(a) film na 10
McLlovin

To ty chyba nic nie rozumiesz i kretyna z siebie robisz o czym ty kichasz ??? Wifi online tak czy ty mądry jesteś chyba nie żegnam koniec gatki z tobą . Mało inteligetny tvn nie da się oglądać na laptopie chyba że sriale tvn player żegnam pana

LobeliaSakvil

to ty chyba robisz kretyna z siebie, najpierw piszesz że możesz sobie oglądać TVN w toalecie, a teraz że się nie da

"gatki z tobą" - to jakieś pozdrowienie kretynów

ocenił(a) film na 10
McLlovin

Przepraszam gdzie ja w tym zdaniu
" Nie jesteś moją matką żeby mi rozkazywać chce to obejrzę ten film w kosmosie będe chciał w toalecie za przeproszeniem to obejrze i w toalecie . Więc nie obrażaj mnie ok "
Napisałem że będe oglądać tvn w toalecie za przeproszeniem skoro mam wifi to mogę oglądać w toalecie ten film tak i tobie nic do tego !!! Widać że jesteś osobą mało myślącą
Żegnam nie chce mi się tracić postów na prowokatora takiego jak ty !!! Sam mnie sprowokowałeś żegnam pana

LobeliaSakvil

"Żegnam nie chce mi się tracić postów na prowokatora takiego jak ty !!! " już mnie tak żegnasz od początku, a i tak ciągle odpisujesz.

Jak możesz oglądać film przez internet to po co na TVN. Czysta głupota.

Cześć, gatki z Tobą.

karol383

no tak bo gdzie indziej można to obejrzeć jak nie w TVN, na co komu internet

ocenił(a) film na 10

Wakacje z Harrym Potterem powinny się zacząć w tvn już od maja tego roku dokładnie od 23 maja nie mam 100% pewności ale jeśli będe coś wiedziała dam znać

nie możesz się już doczekać aż ci film reklamami będą przerywać, tak ciężko obejrzeć sobie na kompie i zatrzymać kiedy zajdzie na to potrzeba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones