PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396969}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
7,5 325 754
oceny
7,5 10 1 325754
6,5 31
ocen krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

po prostu przygotowanie do cz.2

Zipox

to świetnie go sprzedali w takim razie :) nic się nie dzieję a tylu ludzi poleciało do kin...

ocenił(a) film na 7
vilee

Ludzie polecieli do kin zobaczyć co się będzie dziać, a niestety nic się nie działo.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdaswmkKQN1rrcrxao1_400.jpg

Zipox

połowicznie tak. osobiście poszłam do kina dopiero po przeczytaniu mnóstwa opinii, że film jest świetny. samej trudno mi ocenić, bo jestem fanką, więc mogę być nieobiektywna i patrzeć z przymrużeniem oka

ocenił(a) film na 7
Zipox

haha, dobrze powiedziane :D

Zipox

nic się nie dzieje to dużo powiedziane. moje oczekiwanie spełnili na 7/10

ocenił(a) film na 8
Zipox

Fora ci sie pomylily, to forum Insygni Smierci, nie Sagi Zmierzch: Przed Swiem...

Zipox

Czytałeś książkę ?
Tam przez prawie cały film się nic nie dzieje bo krzątają się od jednego miejsca do drugiego.
Mi się i tak bardzo podoba ta część bo jest najbardziej z wszystkich dopracowana

ocenił(a) film na 10
Zipox

A mi się właśnie bardziej podoba part 1 niż 2. W książce też tak było, że dopiero horkruksy znajdowali pod koniec.

ocenił(a) film na 7
Zipox

Ja odebralam ta czesc jako najbardziej mroczna i przytlaczajaca. Dojrzala? Moze nie koniecznie, ale bardzo smutna. Nie bardzo sie nudzilam, zeby powiedziec, ze ta czesc byla zbedna

ocenił(a) film na 7
quandzia

No ale powiedzmy że przecież kiedy no wiesz. Przestań w ogóle obrażać ludzi których nie znasz, omg dlaczego ludzie potrafią byćtacy nieczuli i niedojrzali -./-

ocenił(a) film na 7
Zipox

Czy ja Cie obrazilam?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones