PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396969}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
7,5 325 754
oceny
7,5 10 1 325754
6,5 31
ocen krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Ilez razy mozna powatarzac te same filmy, w kolko ? Tym bardziej, ze to filmy do gimbusow na
niedzielne popoludnie.

ocenił(a) film na 8
Zyga1

To nie ogladaj przyjacielu..

_RaveN_1

No ta, czy nie mozna zamiast tego filmu dla dzieci, o tej godzinie puscic czego normalnego ?

ocenił(a) film na 10
Zyga1

Nie można, są wakacje,a Harry leci w te miesiące co roku, więc za rok będzie również, no wiesz masz inne programy a stacje cyfrowe mają je pełno więc oglądania masz bardzo dużo. Więc na co narzekasz. Z resztą Insygnia nie jest za bardzo filmem dla dzieci.

użytkownik usunięty
tytan5017

Może i dziwny jestem ale mi Harry Potter pasuje w wakacyjnej ramówce TVN wtedy kiedy są właśnie powtórki nie zawadza w kółko jak te keviny, shreki, które znów lecą w TVN. Mi pasuje Lotr i Hobbit w jesienno-zimowych ramówkach TVN a Harry Potter w wakacyjnych :)

użytkownik usunięty
tytan5017

w tym roku Harry Pottera nie będzie :(

ocenił(a) film na 10

Skąd to wiesz ??? Tzn. że oni tylko puszczali co roku Harry'ego aż dojdzie do Insygnii część 2, Nie no musi być Potter, w sumie faktycznie, jakby miał być to by już się zaczął.

_RaveN_1

Ten _RaveN_1 to typowy gimbus. Az nim cuchnie na odleglosc... Lec wiec zapuścić sobie zmierzch cz. 54

ocenił(a) film na 8
obreb_2

Za zmierzchem nie przepadam :/

użytkownik usunięty
obreb_2

powiedziało dzieciątko oceniający avatara na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones