PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 357 251
ocen
7,7 10 1 357251
6,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Jakie były najlepsze komentarze podczas seansu HP, wypowiedziane przez ludzi?

sylwunia466

śmiech voldemorta i komentarz ' kto normalny smieje sie EHEHEHEHHE ?! '
Greyback przekracza granice , Neville taki przestaszony i kobiecym głosem ' upsiii '
ogółem nikt nie przeszkadzał , słychać było tylko dmuchanie w chusteczke po śmierci Snape'a . miła publiczność :>

sylwunia466

Właśnie przeglądałam kwejka, a tu niespodzianka: http://kwejk.pl/obrazek/275266 :)

ocenił(a) film na 10
Toille

wrocław arkady, akurat się trafił taki seans że nikt nie dogadywal, ale wszyscy śmiali się jak ich pokazali 19 lat później postarzonych i w kilku innych sytuacjach , ogólnie wielka szkoda że już koniec...

ocenił(a) film na 7
kasiek95

gdy voldi powiedzial palic ( o hogwarcie) ja sobie dodałam troche za głosno : sadzić , zalegalizować :D

ocenił(a) film na 7
Toille

popłakałam się za śmiechu <lol2>! xdd

ocenił(a) film na 8
sylwunia466

scena gdy pojawia się przystań koło Hogwartu, gdzie zginął Snape. widać łódki - ,,od kiedy w Hogwarcie są kajaki?!"

ocenił(a) film na 10
martamanka

http://kwejk.pl/obrazek/275266/komentarze.html-ale was ktoś wypromował :D

Cichy22

w moim kinie pół sali śmiało się w momencie, kiedy pokazywali "starszego" Rona :D

ocenił(a) film na 7
_Jullka

Taa, u mnie tak zareagowali na brodatego Malfoya :) A poza tym widzę, że komentarze się powtarzają, na moim seansie też wszyscy się naśmiewali z dubbingu, głównie ze śmiechu Voldemorta.

ocenił(a) film na 10
engie963

U mnie też śmiali się ze śmiechu Voldemorta....
Scena ''19 lat później'' kiedy Albus Severus wsiada do przedziału ktoś skomentował ''No i wszystko od początku''
Na koniec kilka osób klaskało....

ocenił(a) film na 9
sylwunia466

jak Harry obudził się na tym King's Cross i jeszcze nie było widac, że ma koszulkę:
-hehehe, golas! <i zaciesz :D>

i potem chyba jego towarzysz coś powiedział, ale już nie pamiętam ;p

ocenił(a) film na 10
sylwunia466

Scena: Harry z różdżką nad przepaścią. Komentarz:
- Uwaga! Naku*wiam salto!

ocenił(a) film na 10
sylwunia466

Jak byłam z koleżanką to jakaś taka niemrawa widownia była. Niby fajnie, ale zawsze jak jestem na jakiś premierach to pod koniec całą sala klaszcze,a tu nic. Tacy niewzruszeniu wogóle. Nie jestem za tym, żeby ktoś mi gadał cały seans (jak w przypadku, gdy byłam na Part 1 to dzieci koło mnie ok. 10-11 lat cały czas pytały się swojej koleżanki o to co będzie potem, a ona im tłumaczyła wszystko, I do tego reakcja "Ooo, patrzcie. Ron!" "Debilu, to przecież Fred.", a w rzeczywistości byłą to Ginny -,- Ale to już inna bajka), ale fajnie jest jak ludzie się wczuwają klaszczą, ochaja i achają, albo raz czy dwa rzuci ktoś ciekawy, śmieszny komentarz. Nie wiem czy to się liczy, ale pamiętacie scenę w której Malfoy mówi "Jest dobra, ale mam problem."? Równocześnie z moją koleżanką rzuciłyśmy do siebie nawzajem "No to będzie wpier*ol.". Ogólnie ten moment najbardziej mnie rozśmieszył. Draco powiedział to z takim uczuciem ;))

ocenił(a) film na 10
Marycha20

u mnie było coś takiego:
*na ekranie napis "19 lat później" a ktoś z ostatniego rzędu:
- a my dalej w kinie ..
Oczywiście cała sala w brech ;D

ocenił(a) film na 10
sylwunia466

"Ooo... uścisk od Wujka Voldiego..."

ocenił(a) film na 8
sylwunia466

Kazdy glosny komentarz na sali jest oznaka chamstwa i nie jest smieszny tylko wkurza. Chyba ze jest sie gimnazjalista.

sylwunia466

Kiedy było '19 lat później' i został pokazany Ron w wersji 36-letniej, to ktoś tuż obok mnie zapytał głośno: "O kurde, co to jest?", a ja trochę zirytowany: "Twój tata", po chwili namysłu: "za 20 lat".

Albo kiedy Voldemort się rozpadał w nicość na kawałki, to mój kolega: "O nie, mam Voldemorta w oku".

ocenił(a) film na 8
sylwunia466

U mnie oprócz nadmiernego wyjadania popcornu w kinie (co mnie doprowadza do białej gorączki) były 3 texty, które mnie powaliły:
- Przy scenie gdzie Harry szedł z kimś i rozmawiał padło "Ejj! On nie ma okularów!"
- Scena gdzie Harry wchodzi do Zakazanego Lasu i wyciąga Kamień wskrzeszania:
Ty! co to za kamień?
No to jest ten...NO... ten kamień ku*wa jak on miał...!Ty co to za kamień?
No to ten z tymi zmarłymi...!(w tym momencie padło z filmu Kamień wskrzeszenia)..NO! Mówiłem, że Kamień wskrzeszania!
- Scena, gdzie Voldemort przegrał "HAHA! PRZEGRAŁ!"

ocenił(a) film na 8
chmara666

u mnie na szczęście był spokój, bo byłam na nocnej premierze, więc naprawdę świetnie się oglądało :)) Jedyny "głos z widowni" to śmiech kiedy Harry spytał się uczniów czy pomogą mu szukać CZEGOŚ w Hogwarcie, a potem kiedy spytali się gdzie i odpowiedział, że nie wiadomo gdzie ;P

ocenił(a) film na 10
p15

u mnie było w tym czasie gdy Voldemord pytał sie kto do niego dołączy i wtedy wyszedł Newil i powiedział chce coś powiedzieć a jakaś osoba na sali KOCHAM CIE !;p

ocenił(a) film na 10
sylwunia466

U mnie najlepsze było jak pokazał się Snape , to koleś na to " o Snake !! " , 19 lat później - "moda na sukces !!! " , po zakończeniu filmu wszyscy zaczeli klaskać , a kolega " co to kur... teatr!? ", reszta komentarzy była nieosiągalna dla mojego słuchu z racji tej ,że siedziało za mną 2 łepków , na oko po 12 lat i non stop było " ja pier..le" , i komentowanie np. Bellatrix " ale płaski ryj" ( nie wiem po co rodzice wypuszczają takich gówniarzy na premierę .. do zoo z nimi !) . Najbardziej żenujące było to , jak na zapowiedziach oczom dzieciaczków ukazała się para w miłosnych objęciach i z każdej strony rozległo się podekscytowane " łooooooo! ", i jak Hermiona całowała się z Ronem wszyscy zaczeli klaskać ..szkoda ,że nie powysyłali listów z gratulacjami ...

ocenił(a) film na 10
sylwunia466

U mnie nie było żadnych komentarzy, ale momentami ludzie się zaśmiali a raz tylko jeden facet zrobił: hahaha :D i to tyle. ogólnie było cicho podczas filmu

ocenił(a) film na 10
sylwunia466

u mnie było tak : Scena jak Harry Ron i Hermiona uciekali na smoku z Gringota i nagle bylo wyciszenie dzwieku w filmie . i nagle na całą sale komuś zadzownił telefon " Żono moja serce moje ... " ..... cała sala w smiech :d;p

Hogsmeade

Po 'przemowie' Valdka Harry wchodzi do sali, Trelawney mówi do dziewczyny: 'Nie żyje' facet obok *śmiech* 'No coś taka sztywna???' odpadłam. :D

sylwunia466

Gdy pojawił się napis ,,19 lat później" kumpela tak spontanicznie wypaliła ,,a my dalej w kinie":D

ocenił(a) film na 10
misq666

U nas jeszcze wszyscy śmiali się jak i Voldek i Harry czołgali się po różdżki...

Airis

u mnie sie smiali przed wpadnieciem w dol jak Harry mowi Tom skonczymy to jak zaczelismy razem, to wszyscy myslalam,ze go pocaluje!

użytkownik usunięty
Brejk23

U mnie dokładnie to samo!
A w momencie, gdy Voldemort powiedział " ... do Zakazanego Lasu [ czy jakoś tak, nakłaniając Harry'ego do ostatecznej walki ] ", odpowiedź z widowni " Na grzyby...? O tej porze?! I to jeszcze nieodpowiednio ubrani... "
Poza tym było jeszcze parę takich komentarzy, które sprawiły, że mało nie zaczęłam się tarzać ze śmiechu, choć :
a) strasznie żałowałam, że to ostatnia część i potem ryczałam z tego powodu jak dziecię
b) zwykle krew mnie zalewa, gdy ktoś JE, PIJE albo ROZMAWIA w kinie
ale ogólnie stosowna cisza i jazda na wstrzymanym oddechu przez cały film, mimo, że seans w godzinach popołudniowych, wczesno popołudniowych.

ocenił(a) film na 8
misq666

Dobre . : D

ocenił(a) film na 9
sylwunia466

Ja nienawidzę jakichkolwiek komentarzy. Idę do kina, aby obejrzeć film, a nie słyszeć kretyńskich tekstów małolatów czy ich śmiechów w zupełnie nieodpowiednich momentach.
Niestety u mnie w kinie się takie pojawiły... Jakieś gówniary śmiały się cały czas...

ocenił(a) film na 10
MyLittlePlace

zauważyłam ze ogolnie w wielu kinach ludzie byli cicho..troche tam poszurali albo sie z czegoś zaśmiali ale był spokój:) film świetny chociaz tłumaczenie niekturych tekstów mnie wkurzyło...

ocenił(a) film na 6
renee1202

Przynajmniej tłumaczenie nie miało takich błędów jak Twoje wypowiedzi.

ocenił(a) film na 9
sylwunia466

jak woźny sprzatał na koniec: "o! pewnie kota szuka!'

ocenił(a) film na 8
sylwunia466

Gdy profesor Minerwa Macgonagall ożywiła wszystkie posągi żołnierzy i oni skoczyli na podłogę głos z sali: Ku*wa kafelki poniszczycie!!!
albo gdy harry obudził się w białym dworcu ktoś powiedział : Oo dworzec w katowica!!
Gdy była walka voldemorta z harrym ponownie głos z sali: emocje jak na grzybach
Gdy Nevill był sam i śmierciożercy zanim zaczęli go gonić- do startu, gotowi, start

ocenił(a) film na 7
sylwunia466

U mnie sala bardzo kulturalna, a seans dosyć wcześnie (18:30). Żadnych komentarzy nie słyszałam, chociaż spodziewałam się takowych po chłopakach siedzących za mną w wieku 17-18 lat, ale chyba obeznani w HP, bo przed filmem toczyli na ten temat baaardzo ożywioną dyskusję.
Nie słyszałam pociągania nosem, bo sama byłam zajęta tym, jak oglądać film przez łzy.

ocenił(a) film na 10
Lady House

kiedy Ron otwiera Komnatę Tajemnic, to jakaś dziewczyna powiedziała "A skąd on zna język węży?" a gdy wyjaśnił to Hermionie, to ta dziewczyna z zadowoleniem powiedziała "Zajebiste jest to 3D, aktorzy mnie słyszą."

ocenił(a) film na 7
no_bo_co

u mnie również całkiem przyjemna sala choć obawiałem się klaskania jak Voldemort zmarł ale było taka cisza przyjemna,
A taki pomruk śmiechu był parę razy ale w fajnych momentach np. jak Minerwa dumna mówi że zawsze chciała użyć tego zaklęcia co pomniki wskrzeszało, albo gdy przybiega filch i mówi że uczniowie nie są w łóżkach a McGonagall bo nie mają tam być ty zapyziały kretynie :D Tak to oczywiście klaskanie na koniec filmu co było bardzo fajne :)
i ogólnie bardzo miło gdyby nie jakaś dziewczynka co obok mnie siedziała i popcorn jadła i szeleściła papierkami, a gdy ja celowo powiedziałem mojemu kumplowi że strasznie mnie wkurza gdy przyjdą takie nienażarte bachory to ona szeleściła jeszcze głośniej ... ale cóż ogólnie seans całkiem SPOKO :D

no_bo_co

o rany... :D

ocenił(a) film na 8
no_bo_co

o LOL
dobre :)
szkoda, że nie można kliknąć "lubię to" jak na fejsie ;)

użytkownik usunięty
no_bo_co

Hahaha, oplułam monitor :D:D:D

ocenił(a) film na 9
sylwunia466

kiedy Harry, Hermiona, Ron i Nevill przyszli do Pokoju Życzeń wbiega Ginny patrzą sobie z Harrym w oczy a niedaleko mnie
- Zakochana
- Tak?
-No

sylwunia466

scena jak Harry widzi Ginny i mówi " Ginny!" a na to ona "Harry!" sąsiad (a raczej sąsiadka) obok "Timon! Pumba! no to my się już znamy";p

ocenił(a) film na 9
callisia

Niezłe ale jak dla mnie bez sensu, nie ten film, nie te klimaty ;-) , byłam na seansie we Wrocławiu rano, było sporo ludzi, ale była kompletna cisza, żadnych komentarzy.

użytkownik usunięty
callisia

Hahahahahaha :):):)

ocenił(a) film na 8
sylwunia466

U nas ,kiedy Voldemort "zabił" Harrego w lesie ktoś z sali powiedział płaczliwym głosem "Harry NIE ŻYJE !!!". Wszyscy myśleli ,że to Hagrid w filmie i dopiero po kilku chwilach, kiedy ludzie połapali, że to z sali, wszyscy zaczęli się śmiać :D

sylwunia466

W scenie, która odbywa się w "głowie Harrego", główny bohater zagląda pod ławkę, gdzie znajduje miniaturowego i okaleczonego Lorda Voldemorta. Mężczyzna siedzący za mną zapytał swojej towarzyszki:
- Zgredek?!
Prawie umarłam z wewnętrznego chichotu!

Rota

ogm xd zgredek xd

ocenił(a) film na 8
sylwunia466

po tym, jak śmierciożercy zaczęli uciekać: stara, wyobrażasz sobie po tym wszystkim lustrację?


sylwunia466

Byłem na wersji 2D, z dubbingiem.

1. Wchodzą dwie laski, siadają i podniecone trajkocą kiedy to dadzą okulary. I tak z 10 minut.
Po informacji ode mnie, ze to 2D...milkną.

2. Zaczyna się film, jest napis z nagrobka, a potem dubbing. Koleś obok mnie:" Oj, Jezu, to dubbing?"

Lord_Satham

W scenie, która odbywa się w "głowie Harrego", główny bohater zagląda pod ławkę, gdzie znajduje miniaturowego i okaleczonego Lorda Voldemorta. Mężczyzna siedzący za mną zapytał swojej towarzyszki: Zgredek? <<<<----- to u mnie było trchu bardziej dydaktycznie - Ojciec do córki "Widzisz tak wygląda aborcja"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones