PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 357 219
ocen
7,7 10 1 357219
6,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Taką oto odpowiedź otrzymałem na pytanie o emisję Harrego w te wakacje w TVN:
"Rozumiemy Pana zainteresowania oraz indywidualne oczekiwania dotyczące filmów z "Harrym Potterem".

Informujemy, że w najbliższym czasie nie mamy w planach emisji takiego cyklu.

Niemniej jednak przekazaliśmy Pana prośbę do Działu Programowego – organu decyzyjnego.

Jak tylko pojawi się możliwość emisji filmów to z pewnością Pana o tym poinformujemy"

Skandal, wstyd, oszustwo, nie o taką Polskę walczyłem!

użytkownik usunięty
darth_bazy

Przynajmniej się nie znudzi jak Kevin trochę szkoda ale może teraz tvn7 puści

użytkownik usunięty
darth_bazy

Ale i tak podejrzewałem że będzie przerwa ale boję się w takim razie jaki będą powtórki ... Shreki :p

użytkownik usunięty
darth_bazy

Taka przerwa od emisji Harry Pottera dobrze zrobi :) bo się nie znudzi za to w piątek 22 maja w TVN premiera Thor Mroczny Świat :)

... zapewne z dubbingiem?

użytkownik usunięty
Peeves

a czy Iron Man 3 był z dubbingiem w TVN? Pierwsza część Thora była z lektorem jak dwie części Iron Mana Iron Man 3 dostał TVN-owski lektor więc Thor Mroczny świat również go dostanie.

Hobbit Niezwykła Podróż czy była z dubbingiem w TVN ehhhhhhh czy muszę tłumaczyć że TVN to nie polsat...

darth_bazy

Chyba w 2014 i 2013 roku robili wakacyjny maraton z HP, więc nic dziwnego, że teraz chcą dać widzom "odsapnąć". Nie każdy jest fanem tego cyklu i może tym razem mają inne plany.

użytkownik usunięty
Peeves

od 2010 roku leciał bez przerwy

Wakacje 2010 5 części w TVN
Wiosna 2011 5 części 2 TVN7
Lato 2012 6 części w TVN
Jesień 2012 6 części w TVN7
Lato 2013 7 części TVN
Lato 2014 8 części TVN

No, to nawet lepiej niż myślałem. Nie byłem pewien, więc podałem tylko 2013 i 2014. W każdym razie 5 razy pod rząd to wystarczająco.

użytkownik usunięty
Peeves

W sumie i tak te 5 razy to przy takich shrekach to świętość zapchali tylko wiosenną ramówkę żeby coś puścić a jesień 2014 TVN sypała się premierami ja wiem że lepiej sobie puścić dvd ale leniuchować przy dobrych filmach w TV też można lecz teraz nawet okazji nie było, ciekawy jestem skoro Pottera nie będzie to co puszczą :) premierowy sezon się kończy z końcem maja więc hmmm obawiam się że rozpocznie się na jakiś vabankach itd :) a skończy na zaćmieniu, przed świtem, itd ...

użytkownik usunięty
Peeves

a jednak poleci :)

ocenił(a) film na 8
darth_bazy

a jednak będzie, ale tylko 4 części

Szarlotka9

Jakieś źródło?

ocenił(a) film na 8
darth_bazy

reklama w tvn :)

dara553

Co dokładnie pokazali? Ramówkę wakacyjną? Skąd wiadomo, że tylko części 1-4?

darth_bazy

Dzisiaj w TVN widziałem ramówkę na lipiec 2015 i były w niej części 1-4 Harry'ego, więc pewnie 5-8 będzie w sierpniu :D

użytkownik usunięty
darth_bazy

pokazali że będą lecieć aż 4 części i prawdopodobnie w II paśmie superkina TVN :) bo polecą aż 4 polecą co tydzień od 10 lipca chyba bo co dwa tygodnie nie da rady :) Harry Potter w TVN to już lekka tradycja

użytkownik usunięty
darth_bazy

dokładne daty

Harry Potter i Kamień Filozoficzny 10 lipca o 20:00 w TVN
Harry Potter i Komnata Tajemnic 17 lipca o 20:00 w TVN
Harry Potter i Więzień Azkabanu 24 lipca o 20:00 w TVN
Harry Potter i Czara Ognia 31 lipca o 20:00 w TVN

użytkownik usunięty
Szarlotka9

4 części ale w lipcu ehhh...

ocenił(a) film na 8
darth_bazy

spokojnie wszystkie części będą :D

użytkownik usunięty
darth_bazy

http://www.tvnfakty.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=3442&start=720

od 11 pazdziernika znów maraton z Harrym Potterem teraz w TVN7 w niedzielę zawsze o 20:00 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones