Harry Potter and the Chamber of Secrets

2 godz. 41 min.
7,4 310 888
ocen
7,4 10 310888
4 394
chce zobaczyć
6,6 16
ocen krytyków
{"rate":6.625,"count":16}
{"type":"film","id":32302,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Harry+Potter+and+the+Chamber+of+Secrets-2002-32302/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic
 • konrii_2 ocenił(a) ten film na: 10

  1 i 2 część są spoko reszta to kiszka a juz szczególnie słaba czara ognia/

  Komnata tajemnic najlepsza

 • LobeliaSakvil ocenił(a) ten film na: 10

  konrii_2 zgadzam się choć według mnie czara miała jeszcze dobry klimat najbardziej to spaprali zakon feniksa i książę półkrwi a twoje zdanie szanuje :)

 • Whovian666 ocenił(a) ten film na: 9

  LobeliaSakvil Moim zdaniem najgorsze sa Insygnia Smierci cz.1, nie kompletny film, Insygnia 2 tez nie kompletne, ale przynajmniej cos sie dzieje, tak, czesc 1 ma duzo atmosfery, ale jest to ogolnie tylko buildup, a 2 to zakonczenie.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

  Whovian666 Co??? Insygnia śmierci część 1 ma najlepszy klimat po trzech pierwszych częściach. Nic się nie dzieje? A co by miało się dziać skoro to wstęp do wielkiego finału. A dzieje się dużo.

  Przenosiny Harry'ego do Nory
  śmierciożercy atakują na weselu
  bitwa w Ministerstwie.
  Walka z wężem w Dolinie Godryka
  atak śmierciożerców u Lovegooda
  walka ze szmalcownikami
  bitwa na dworze Malfoy'ów

  pierwsza połowa książki to też wstęp do tej drugiej połowy. Najgorszy to książę półkrwi z powodu fatalnego scenariusza i makabrycznych odstępstw od książki. A wiem co mówię bo jestem Potterhead od 7 roku życia i wiem kiedy magia pięknej książki została zniszczona przez łysego pana.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

  konrii_2 zgadzam się w 100%

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

  konrii_2 Ja również się zgadzam, pierwsze dwie części są ze wszystkich najlepsze jak dla mnie ;)

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

  konrii_2 Zgadzam się w 100% to najlepsza część :)

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • konrii_2 Z całym szacunkiem ale, ,,Komnata Tajemnic,, wydaje się filmem wręcz genialnym, cóż ludzie mają różne poglądy. Według mnie nie chodzi w filmie tylko o to jaka jest muzyka czy jak są ubrane dane postacie, osobiście uważam że aktorzy nie popisali się w tej części, nic nie powaliło mnie na kolana, o dubbingu to ja już nie wspomnę.

 • Reetz ocenił(a) ten film na: 10

  konrii_2 Właśnie chciałem się zapytać czemu spośród wszystkich filmów tej sagi Komnata Tajemnic ma najniższą ocenę skoro jako jedyna jest IDEALNIE odwzorowana na podstawie książki. Arcydzieło pod każdym względem kompletna. Można się doczepić o to że po eliksirze wielosokowym głosy się nie zmieniły ( w książce sie zmieniły) ale myślę że reszta jest idealną kopią. Zdecydowanie najlepsza część, nie rozumiem czemu ma najsłabszą ocenę...