Michael Mann musi wyreżyserować sequel, jeśli taki powstanie nawet pomimo spadającej formy. Ostatnim filmom Manna bliżej do gniotów niż arcydzieł, ale nie zapominajmy, ze Heat jest jego dziełem życia. Nakręcił jego dwie wersje, o czym nie każdy wie.
Wierzę, że "Dwójka" będzie hitem i uwieńczeniem wspanialej kariery...