plakat filmu Heidi Fleiss: Nowy początek kariery

Heidi Fleiss: Nowy początek kariery

Heidi Fleiss: The Would-Be Madam of Crystal
5,9 17
ocen
5,9 10 1 17
7
chce zobaczyć
{"type":"film","id":452440,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Heidi+Fleiss%3A+Nowy+pocz%C4%85tek+kariery-2008-452440/tv","text":"W TV"}]}
Heidi Fleiss: Nowy początek kariery
 • HBO Max - https://hbomax.com/

  abonament
  za 29,99 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 20 zł
 • Play Now - https://www.playnow.pl

  abonament
  za 30 zł
  Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
  z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


Dawno, dawno temu, Heidi Fleiss miała nadzieję, że zarobi miliony dolarów, zapewniając swoim hollywoodzkim klientom towarzystwo luksusowych prostytutek. Dziesięć lat później, po odsiedzeniu wyroku w stanowym więzieniu, staje się jasne, że ten sen nie ma szans się ziścić. Ale Heidi ma kolejne marzenie. Film dokumentalny obnaża prawdęDawno, dawno temu, Heidi Fleiss miała nadzieję, że zarobi miliony dolarów, zapewniając swoim hollywoodzkim klientom towarzystwo luksusowych prostytutek. Dziesięć lat później, po odsiedzeniu wyroku w stanowym więzieniu, staje się jasne, że ten sen nie ma szans się ziścić. Ale Heidi ma kolejne marzenie. Film dokumentalny obnaża prawdę o najsłynniejszej "burdelmamie Hollywoodu", która podejmuje, z góry skazaną na niepowodzenie, próbę otwarcia domu publicznego dla kobiet. Chce, aby w jej najnowszym przybytku, w położonym na pustyni miasteczku Crystal, w stanie Newada, pracowała grupa młodych, jurnych mężczyzn gotowych zaspokoić najbardziej wyszukane fantazje erotyczne klientek. Pomimo wyroku skazującego oraz licznych niepochlebnych publikacji na swój temat na pierwszych stronach brukowców, Fleiss jest osobą, która fascynuje i wzbudza gorące emocje swoich nowych sąsiadów oraz władz stanowych. Jednym z najciekawszych wątków filmu jest nowa, niezwykła pasja Heidi, która ma wspaniałą kolekcję egzotycznych ptaków. Okazuje się, że zwierzęta pomagają jej uporać się z demonami przeszłości – wiele lat temu Fleiss była uzależniona od narkotyków. Heidi nie zraża się niepowodzeniem i nadal wierzy, że zdoła zrealizować swoje marzenia.

Heidi Fleiss: Nowy początek kariery zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.