PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31326}
6,8 24 506
ocen
6,8 10 1 24506
7,4 9
ocen krytyków
Hellraiser: Wysłannik piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł

Dobry ale bez zachwytu.

ocenił(a) film na 7

Film jest całkiem niezły ale czegoś mu brakuje. W sumie to sama nie wiem co mam o nim napisać, nie mogę powiedzieć żeby mi się nie podoba, ale te mnie niczym szczególnym nie zachwycił. Ale za to dźwięk ma pierwsza klasa (mimo że oglądałam go na laptopie, więc to nie zasługa sprzętu i w innych filmach też nie miałam takiego efektu), muzykę i odgłosy było słychać praktycznie w całym pokoju i niejednokrotnie się obracałam żeby sprawdzić czy to nie coś u mnie.

ocenił(a) film na 10
dkf

A czego w nim brakuje? Ja mam jedynie drobne zastrzeżenia do samej końcówki, gdzie przyspiesza akcja i przy tym trochę gubi się klimat. A film rewelacyjny. Ścisła czołówka horroru lat 80-tych.

ocenił(a) film na 7
anonimowy

No właśnie sama nie wiem czego mi w nim brakowało. Klimat bezapelacyjnie jest, dobry pomysł też, niezły wizualnie. Po prostu zabrakło tego czegoś dzięki czemu zachwyca dany film, co raz patrzyłam ile jeszcze zostało do końca.

ocenił(a) film na 10
dkf

Ja po obejrzeniu miałem ochotę obejrzeć ponownie, a nie zdarza mi sie to często:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones