PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31326}
6,8 24 512
ocen
6,8 10 1 24512
7,5 10
ocen krytyków
Hellraiser: Wysłannik piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł

Eee...

ocenił(a) film na 8

Pomysł na książkę i film niezły, ale całość... Ehh...
Nie wiem co w tym filmie było strasznego. :| Tyle się naczytałam, że to jeden z najstraszniejszych horrorów, że świetny, że boski, och ach i takie tam...
Zawiodłam się. Cały film czekałam na coś okropnego, co może przerazić i nic. :| Bardziej ten film był obrzydliwy, np. wtedy, gdy Franka rozrywają łańcuchy, czy kiedy stary brudny pan (jakiś demon [?]) wszama te biedne robaczki w sklepie zoologicznym. Chociaż i tak bardziej obrzydliwe rzeczy widziałam. Naprawdę nie wiem co można jeszcze napisać, bo film był naprawdę nudny, jak dla mnie. Możecie mnie zjechać, że się nie znam, czy coś... Ale w końcu to horror, więc powinnam się bać, prawda? A prawda jest taka, że bardziej próbowałam obgryzać paznokcie przy oglądaniu KLĄTWY czy NIENARODZONEGO. Może następne części będą lepsze...? :]
I tak jak ktoś w którymś temacie już wspomniał - mnóstwo błędów i wpadek. Chociaż wiadomo, że żaden film nie jest idealny. ;) Ale tu już nawet ja to zauważyłam. ;) Przykładowo:
*Gdy Larry kaleczy się w rękę, wystarcza to na "odżycie" Franka i to w prawie całości. Żeby jednak mógł na powrót stać się normalnym człowiekiem potrzebuje do tego chyba jeszcze z 5 ofiar. Bezsens.
*Rzeczywiście kiedy Kirsty wpada do domu swojego ojca, nie przejmuje się nawet tym, że ten (a w zasadzie to nie on) ma zdeformowany tył głowy.
*i dużo więcej;)
A już w ogóle końcówka jest przykra. Te pseudo-efekty specjalne rozśmieszyły mnie zupełnie. Wyglądały jak w jakimś filmie niskobudżetowym, typu "Bułgarski pościkk". xD
No cóż, powiem inaczej - widziałam gorsze filmy. ;)
OCENA: 2/10 (ale to tylko za pomysł)

m4d214

Zgadzam sie z tobą całkowicie ! 1 milion dolarów ??? Wydali 1 milion dolarów na coś takiego ??? Przepłacili xD i to porządnie ! Aktorom za taką robotę nie należało sie dosłownie nic !!! Efekty specjalne ??? Było w tym filmie coś takiego ??? Pomysł ciekawy o piekle itd , ale co z tego jak i tak film jest do dupy ! Rozumiem że ten film jest stary . Ale dużo jest starych filmów np. ,,Koszmar z ulicy wiązów" , ,,Halloween" , ,,Piątek 13-ego" . I po tych STARYCH filmach widać że dało sie robić dobre filmy 20 albo i więcej lat temu ! Podsumowując oceniam film jak założyciel tematu 2/10 ale tylko za pomysł .

ocenił(a) film na 4
m4d214

Jestem z wami!saturn dla najlepszego horroru śmiechu warte.Wszyscy tak pisali super horror a to właśnie jako horror ten film wypada no bardzo kiepsko.Wszystko co mam do zarzucenia temu filmowi zostało napisane powyżej,film poniżej moich oczekiwań 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones