PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31326}
6,8 24 506
ocen
6,8 10 1 24506
7,4 9
ocen krytyków
Hellraiser: Wysłannik piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł

Super

ocenił(a) film na 8

Dobry horror z oryginalnym klimatem. Niestety to nie te czasy i nie te efekty i dlatego dzieciaczki rocznik + '90 mogą tego nie zrozumieć. Klimat jest niesamowity i to jest główny atut tego filmu. Dobry klimat, kiepskie efekty. Dzisiaj przede wszystkim nie ma horrorów. Rzeźnie bez klimatu najczęściej, ale z supermegaextragigalux efektami. Szkoda, bo dobrze byłoby to połączyć czasami. & "Jesus wept" nad obecnymi "horrorami"....

ocenił(a) film na 8
dzekopko

Zgadzam się w 100%. Pamiętam ten film jeszcze z czasów VHS. Zrobił na mnie (wtedy ok. 4 klasa podstawówki) wielkie wrażenie. Na tyle silne ze zapamiętałem angielski tytuł do dziś ;)

ocenił(a) film na 10
dzekopko

zgadzam się z tobą również chociaż jestem z rocznika 91;) współczesne horrory są do dupy;) jedyny współczesny jaki mnie przestraszył to Egzorcyzmy Emily Rose nie przypominam sobie innych:P

ziXer91

Nie no kilka wspolczesnych horrorow jest fajnych, moze nieco nizsza polka ale zwsze cos. Szczegolnie nowy Amitiville jest extra, starej wersji nie ogladalem i juz nie mam zamiaru.

dzekopko

Bez przesady z tym, że 'dzieciaczki +90rocznik mogą tego nie zrozumieć'. Ja jestem akurat z rocznika 95 i wypraszam sobie. Osobiście znam osoby, które są ode mnie starsze a uważają stare filmy za złe. Nie osądzaj w ten sposób wszystkich. Bo nie każdy taki jest.

ocenił(a) film na 9
dzekopko

Nie ma co generalizować.Ja również reprezentuję '91, a pewnej bezsennej nocy Hellraiser zrobił na mnie ogromne wrażenie. Uwielbiam taki klimat - mrok + dość kiczowate efekty (z perspektywy dzisiejszego kina, wiadomo), a mimo wszystko ma w sobie coś przyciągającego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones