PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31326}
8 541
chce zobaczyć
7,5 10
ocen krytyków
Hellraiser: Wysłannik piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł

syf !!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6

jestem fanem horroru i naprawde widzialem mnostwo-stare nowe i koreanskie...wiem że Hellraiser to klasyk, ale to nie zmienia faktu ze dla mnie był beznadziejny.Fabuła tez kiepska, przesłania zadnego, głebi tez nie? Co wy w tym widzicie? a moze jako fani horroru nie chcecie się zkreslach w oczch fanow Hellraisera, bo powiedza "jak mozna byc fanem horroru i nie docenic tego dziela.." dla mnie ten film nie jest wiele wart...tyle!

ocenił(a) film na 6
_suspect_

za tytul przepraszam, bo skoro film ma fanow to znaczy ze nie jest syfem,wiec potraktujcie to jak moja subiektywna ocene

_suspect_

Hmmm dla mnie był taki pół na pół....można obejrzeć ale niejest to koniecznosć

Matt_19_

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

ocenił(a) film na 6
_suspect_

widziałem pierwszą część i mam mieszane uczucia. Podobały mi sie efekty ale ogólnie cała fabuła mnie nie wciągnęła. Ale wszyscy mówią że kontynuacje są dobre. Trzeba będzie zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
_suspect_

aha i nie nazwałbym tego syfem. Widać ze film ma spore grono fanów. Może nie jest najlepszy ale na pewno nie jest syfem.

ocenił(a) film na 10
wymiot456

Jeśli Hellraiser to syf to ja już przestaję oglądać jakiekolwiek horrory,przestawiam się na komedie romantyczne...

ocenił(a) film na 6
hellboyjr

poprawilem sie-to moja subiektywna ocena-nie bierz jej do siebie;] na mnie nie zrobil wrazenia i tyle-nie odwracaj sie od horroru, bo cie wyklne;D Są dobre i słabsze-to zalezy od Twojej oceny-a co na Tobie takie wrazenie zrobil?

ocenił(a) film na 10
_suspect_

Zebyś wiedział stary,dla mnie Hellraiser to prawdziwy kult,arcydzieło klimatycznego horroru,kapitalny pomysł,fenomenalnie wymyślone postacie,przecudowny klimat.W 1987 roku Barker był Bogiem,póżniej nie było już tak wesoło,jednak uważam,że Nightbreed i Lord of Ilusion to też bardzo dobre filmy,które gdyby powstały dzisiaj byłyby prawdziwą rewelacją,niestety gatunek schodzi na psy,coraz rzadziej trafia się coś dobrego z USA(ostatnio miło mnie zaskoczył Dead Birds),teraz w horrorze rządzi Azja

ocenił(a) film na 10
hellboyjr

Aha,kontynuacje Hellraisera też fajne poza częścią 8,to było już za wiele nawet jak dla takiego maniaka jak ja...

ocenił(a) film na 6
hellboyjr

mam dla Ciebie newsa-Hellraiser 4 pojawil sie w miesieczniku kino domowe;]pozdro

ocenił(a) film na 10
_suspect_

Ha,już to mam,szarpnąłem się na box-kostkę Lemarchanda z 4 częściami,głównie dla tej części właśnie,bo kłamczuszki z IDG twierdziły że nie ukarze się ona osobno.Przepłaciłem trochę,ale cóż taki żywot fanatyka....Pozdrawiam również i życzę dobrych wyłącznie dobrych horrorów do oglądania.

ocenił(a) film na 10
hellboyjr

Kompletna bzdura. To jeden z lepszych horrorów. Ba! Cykli grozy. I druga i trzecia są równie udane. 4 jest najsłabsza, ale w każdym cyklu znajdzie się taki film. "Hellraiser" ma wszystko co powinien posiadać dobry horror. Ma niesamowity klimat, sceny gore, dobrą muzyke, i jedną z najbardziej charakterystycznych maszkar w historii kina grozy. Klasyk.

ocenił(a) film na 6
robert_28

wiesz ja tez troche siedze w kinie grozy-uwielbiam klasyki gatunku jednak hellraiser mnie nie uwiodl...nie przekonal...nie zrobil większego wrażenia....za tytul juz przepraszalem w paru postach wyzej-nie sluszne tak zatytulowalem swoja wypowiedz...wyszlo na delikatna prowokace-takowa byc mialo. Według mnie film wypadl poprostu slabo-nie wyczulem napięcia, odrobiny emocji...

ocenił(a) film na 8
_suspect_

Do suspect

A moge wiedzieć skąd masz takiego newsa,że Hellraiser 4 pojawi się kinie domowym ?

Void

Ja widziałem już w kiosku

ocenił(a) film na 6
Void

Proszę Cię bardzo-owy film widziałem w kiosku, za rogiem na moim osiedlu-"Szukajcie a znajdziecie"- u Ciebie napewno też jest;]]]-ale szybko leć, bo zaraz wycofają-miesiąc się konczy!

_suspect_

Chyba komuś się w głowie poprzewracało:) Głębia? Przesłanie:) hehehe dobre dobre, Jason mial przesłanie... ZABIJAĆ!!! :) horrory nie są od tego, żeby mieć głębie i przesłanie. Zajebisty przykład klasyka. Jeden ze starych filmów co ma niepowtarzalny klimat...

_suspect_

Hellraiser to bez wątpienia klasyk, ale jakoś mnie nie powalił na kolana. Był mało straszny jak na mój gust. Syfem bym go nie nazwał, ale rewelacji też nie widzę. 2 część podobała mi się troche bardziej. Generalnie cała seria do strawienia, ale więcej niż raz bym tego nie oglądał. 6/10 to max

ocenił(a) film na 10
Coen_3

powiedzce mi czemu k*** hellraiser jest taki szmat drogi w rakningu za takimi gniotami Resident Evil? ...albo Dom Woskowych Ciał... Nie wspomnę o na przykład Zgromadzeniu... dramat :(((((((((((((((9

ocenił(a) film na 10
m8ms

Resident Evil ma więcej fanów którzy bez wahania są w stanie dać mu więcej "10" niż Hellraiserowi :/

użytkownik usunięty
Pokemon108

Hellraiser - zgodzę się, to kompletna pomyłka, z tego filmu można tylko się śmiać, nie tego spodziewałam się po komentarzach moich 'znajomych' o tym filmie

ocenił(a) film na 6

niestety muszę przyznać, że bardzo się zawiodłem na tej produckji.

żeby nie było, lubię horrory, a hellraiser był chyba jedynym z tych "kultowych" których nie miałem okazji zobaczyć.

niedawno bardzo się ucieszyłem gdy do przekroju dodano którąś z części.
niestety film okazał się totalna klapą. idiotyczna fabuła, zero napięcia, zero aktorstwa. nuda. pozbyłem się tego filmu. pomyślałem sobie wtedy, że pewnie te pierwsze części będą dużo ciekawsze.

no i znowu klapa. jestem po obejrzeniu pierwszej części, która też na mnie nie zrobiła wrażenia. fabułą idiotyczna. postacie też jakieś nijakie, może z wyjątkiem tego charakterystycznego pineheada.

całe szczęście, że nie kupiłem tego filmu, a po głowie mi nawet chodziło kupowanie tej kostki z 5 dvd...brrrr

_suspect_

1987
to chyba mówi samo za siebie.
a co do autora: horrory muszą mieć przeslanie/głębie ? znasz takie ? no chyba że masz na myśli przesłania typu : nie wchodź do opuszczonych domów i nie gadaj z obcymi w nocy na pustkowiu hahaha

ocenił(a) film na 6
connnie

nie wiem co ta data ma do rzeczy


horrory nie muszą mieć żadnego przesłania. głębię mogą mieć, wystarczy sobie dziecko rosemary włączyć.

w każdym razie horrory powinny przede wszystkim straszyć, a wciągająca fabuła jest do tego potrzebna

ocenił(a) film na 6
_suspect_

jest cień przesłania... wszystko się kręci wokół poszukiwania przyjemności.. stąd otwarcie i zamknięcie filmu podobną sceną z kolejnym klientem..

_suspect_

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

kotbury

Albo spod pały ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones