PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563042}
5,8 51 717
ocen
5,8 10 1 51717
5,4 7
ocen krytyków
Hercules
powrót do forum filmu Hercules

Miejscami miałam wrażenie, jakbym oglądała film animowany. Wykorzystane niemal wyłącznie stare, oklepane schematy, a szkoda, bo już zdążył rozbudzić moje nadzieje interesujący początek - teatrzyk ekipy oszustów by zarobić na podszywaniu się pod herosią robotę.
Efekty są, stroje są i gra jest - ale efekt końcowy nędzny. Takie kino familijne.

ocenił(a) film na 6
Enterraz

Pewnie dlatego, że film powstał na podstawie komiksu Steve'a Moore'a a nie twardo trzymając się historii opisanej w mitologii. Z założenia miał być taki przerysowany :-)

Enterraz

Zostaniesz moją żoną?

ocenił(a) film na 6
Enterraz

Ej no, wykorzystuje te stare schematy, ale robi to dobrze. A i nie boi się paru z nich porządnie wyśmiać. Chociażby Jolaos który chce zostać wojownikiem a staje się tchórzem dźgającym wrogów w plecy - za co pozostali go oklaskują bez mrugnięcia okiem. Jasnowidz był całkiem zabawny, jak i finał jego przepowiedzianej śmierci. Uśmiałem się zarówno na śmierci Tydeusa jak i Eurysteusza. To były całkiem zgrabne parodie tych właśnie ogranych schematów. Przerysowanie wyśmiewało flimowe klisze przez co te stały się lekko odświeżone. Mi oglądało się przyjemnie, nie jest to nic nadzwyczajnego czy chociażby DOBREGO. Przyjemne, zabawne kino. Familijne raczej nie bo dzieciaki ani nie zrozumieją licznych dowcipów, ani nie spodobałaby się im przerysowana przemoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones