PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104163}

Historie kuchenne

Salmer fra kjøkkenet
7,5 8 448
ocen
7,5 10 1 8448
7,2 4
oceny krytyków
Historie kuchenne
powrót do forum filmu Historie kuchenne

A jednak świetny!!

ocenił(a) film na 9

Film obejrzałem po raz kolejny dzieki temu, że można go było kupic w kolekcji Cinema Rzeczpospolita.. Jestem znowu pod wielkim wrażeniem i jednocześnie zastatnawiam się skąd tak skrajne opinie na jego temat? Jedni sądzą, że jest reweklacyjny, a drudzy uważają, że to flaki z olejem.. Czyzby rzeczywiście było tak, że kino skandynawskie działa tylko na niektórych?

Bedrich

Bo to są rewelacyjene flaki z olejem! Serio! Film, dla mnie świetny, lubię takie kino!

pudel25

Ten film jest dowodem na to, że z małej rzeczy można zrobić coś ciekawego. Nie powiem, że film mnie zachwycił, ale też na pewno nie powiem, że był nudny.

ocenił(a) film na 9
pudel25

No tak, 'Rewelacyjne flaki z olejem' bardzo mi przypadło do gustu. Wiele już czasu minęło od chwili, gdy oglądałem go po raz pierwszy i bardzo miło go wspominam. Chyba czas sobie niedługo przypomnieć..

ocenił(a) film na 8
pudel25

bardzo trafne określenie o tym filmie: "rewelacyjne flaki z olejem" :) jak dla mnie też świetne kino

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones