PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 376
ocen
6,6 10 1 95376
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

moje typy: Gothic, Baldur's Gate,Morrowind- chociaż jeden z tych gdyby powstał i oczywiście gdyby nie był to film Uwe Bolla, było by świetnie

Brat_Stali

Dino Crisis

InowroclawskiWilk

Dobry byłby Brothers in Arms: Road to Hill 30

Spider_Jerusalem

ooo dino crisis :D było by ciekawie :) może max payne albo hmmm Vietcong Splinter Cell :P hehe Prince Of Persia :)

ocenił(a) film na 8
Spider_Jerusalem

To mnie zaskoczyles.... Brothers in Arms bylo na podstawie filmu, czy to serial byl... Kompania braci - na pewno o tym slyszales.

A ja bym widzial - Splinter Cell (i chyba juz robia), Prince of Persia(i tez robia), Fahrenheit.

ocenił(a) film na 4
Brat_Stali

Zdecydowanie Fahrenheit (ale tylko w formie serialu, w której zresztą zrealizowany jest sam Indigo Prophecy), Alone In The Dark (nie uznaję tej bollowskiej szmiry, która przypadkowo ma taki sam tytuł jak gra), Neverwinter Nights (ciekawa fabuła i postacie), Still Life (klimat + niedokończona fabuła) i może Commandos (dobre, oldschoolowe akcje).

ocenił(a) film na 4
Brat_Stali

Jak znajdzie się gość który nakręci "Tetris" to w ciemno należy mu się Oscar. Dobra a tak na poważnie, chciałbym żeby zrobili Half-Life'a (chociaż gra jest nieco długa i mieliby ciężką przeprawę z pisaniem scenariusza), Max Payne'a (tylko, żeby mi Radka Pazury nie dali do podkładania głosu) i Return to Castle Wolfenstein (ta gra i tak jest przerysowana, więc goście od efektów mają pole do popisu). Poza tym zastanawiam się jak by wyszedł film Vice City. To byłoby ciekawe, bo w końcu gra bazuje na motywach z filmu "Scarface" i z serialu "Miami Vice".

ocenił(a) film na 6
pierwszy_wolny_login

przecież Radek Pazura idealnie podkładał głos pod Maxa.

ocenił(a) film na 8
Brat_Stali

HAHA RPGi, nieźle. Ja obstawiam w takim razie Gran Turismo.
I zapamietajcie PCty nie są od grania :D

DonSychol

Ja gram na PC od 10 lat i jakoś nie podzielam Twojej opinii, że PCty nie są do grania ;)

Brat_Stali

F.E.A.R. i drugi S.T.A.L.K.E.R. ( adaptacja gry, a nie powieści Strugacckich ) a jeśli Bioshock odniesie taki sukces jak zapowiadają, i będzie tak dobry jak zapowiadaja też ciekawym pomysłem byłoby zekranizowanie go.

ocenił(a) film na 7
Brat_Stali

A ja czekam na ekranizację Maxa Payne'a

ocenił(a) film na 1
Brat_Stali

Jesli o mnie chodzi HALF LIFE, FALLOUT, UNDYING. W takiej właśnie kolejności.

Brat_Stali

Jak dlamnie strzałem w dziesiatką który dałby mórowany sukces jest FALLOUT

Gniewek26

Według mnie najlepsza byłaby ekranizacja God of War i Lost Planet. Gothic też by się nadał, ale historia jednego bohatera wybijającego smoki nie przyjęła by się.

Brat_Stali

Miałem na myśli pierwszego Gothica, który miał lepszą niż dwójka fabułę. Zamknięta, odcięta od świata msgiczną barierą kolonia karna i rywalizacja trzech obozów- mógłby wyjść dobry film

Brat_Stali

Ja chciałbym bardzo ekranizajce harvest moon i dogs live to było by coś!!!
A tak na serio to Medieval 2 total war, Kroniki ridika no i ofc --------->http://www.gram.pl/gra_6w7j1_Interaktywna_ksiazka_kucharska.html
Pozdro dla geji z karaibów.

Brat_Stali

Myślę że Manhunt byłby idealny :] Kto grał ten wie o co chodzi. Ewentualnie moim zdaniem fajny byłby film na podstawie Lost Planet.

ocenił(a) film na 7
kronnos

Manhunt TAK!
W sumie to już ktoś nakręcił takiego Manhunta dla dzieci, nazywa się "Running Man";p

Brat_Stali

Chciałbym zobaczyć film na podstawie gry FALLOUT... pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Diakon_Frost

Tetris :)

ocenił(a) film na 5
Brat_Stali

Jak wieśc niesie, będziemy mieli filmowego Diablo i World of Warcraft. Splinter Cell jest już zaklepany. Prince of Prsia ma byc tworzony przez duet Bruckheimer/Bay. W Gears of War zamieszany jest Steven Spielberg. W produkcję Halo natomiast Peter Jackson. Jaką ekranizację chciałbym zobaczyc? Hmm... Na pewno Half-Life i Half-Life 2 i Half-Life 3 (który na 100% ukaże się jako gra). Chciałbym aby również stworzyli wysoko budżetowy serial Silent Hill (aż się prosi, aby stwożyc cos takiego, jak Twin Peaks). I Tyle na razie.

użytkownik usunięty
Brat_Stali

no to oczywiście Half Life. Niesamowitą i spójną (choć niejednowątkową) fabułę ma Deus Ex. Poza tym Unreal, Mafia i pożądna ekranizacja BloodRayne na wzór pierwszej części gry.

Brat_Stali

Coś od Blizzarda.. byle nie WoW. Sam Warcraft np. 3, albo Diablo.

ocenił(a) film na 6
Azur3

Na pewno Prince of Persia i rzecz jasna Mafia (choc praktycznie cała gra to wspaniały film).

Brat_Stali

Half-life, Deus Ex, Need for Speed, GTA, Diablo, Mechwarrior

michal7187

Fallout, Half-Life, F.E.A.R, System Shock 2, Max Payne, Deus Ex, Gabriel Knight, Undying, Heretic 2(!)i Shadowman(!!!)

Brat_Stali

Pośród gier na pewno wskazałbym Fallout'a (po warunkiem klimatu części pierwszej
tej gry) Jack Orlando (ciekawe czy ktoś pamięta ten tytuł ^^) oraz raczej mało
znany RTS Original War. Obawiam się jedynie co do jakości, gdyż większości
ekranizacji gierek była raczej słaba.

Crooket

aa i jeszcze koniecznie Legacy of Kain: Soul Reaver!

Krolik_Pudding

Jack Orlnado...jak się nie mylę to była gierka przygodowa, w której wcielaliśmy się w detektywa. Z tego co pamiętam całkiem fajna. Wspaniały film mógłby postać z wymienionego już wyżej "Baldur's Gate'a", ciekawa mogła by być także ekranizacja "Mafii" (choć z drugiej strony w tej dziedzinie jest już cała trylogia nie do pobicia). Może dla dzieci można było by zekranizować tytuł "Książę i chórz"

Brat_Stali

Fallout(jedynka albo dwójka), Mafia, Max Payne, Half Life 2(z moją Alyx :) - i pare innych by się znalazło :)

ocenił(a) film na 6
Split

Max Payne, trylogia Warcraft, Starcraft, Fahrenheit, Fallout i parę innych, ale powyższe są moimi faworytami.

Brat_Stali

Max Peyne, gdyby zachowano mroczny klimat gry mógłby być świetnym kryminałem. Pozatym dla Uwe Bolla proponuję zeby nakręcił aktorską wersje Pacmana;)

ocenił(a) film na 7
Brat_Stali

Splinter Cell, Deus Ex, F.E.A.R., Command & Conquer!

Brat_Stali

najbardziej to chciałbym zobaczyć ekranizacje gry "bridge bulder" ;>

ocenił(a) film na 6
STRITFAJTER

aye! :)

ocenił(a) film na 7
Brat_Stali

Gears of War, Quake, Far Cry, Halo, Serious Sam;p

Pfk

Dobrą ekranizację Tekkena.
No i oczywiscie zawsze marzylem by zobaczyc film na podstawie gry Hitman.

Brat_Stali

RTCW,Thief,Half-life,Blood,MDK,Suffering,BloodRayne ale jako anime a nie potworek stworzony przez Bolla(japończycy mają dryg do "krfafych" kresek wystarczy looknąc na Hellsinga albo inszego elfen lieda),Call of Ctulhu-Zew Chtulhu każdy kto czytał najpierw opowiadanie Lovcrafta a potem grał stwierdzi że jednak ciekawszy byłby film na podstawie gry;)Chociaż gra jest w 75% zgodna z literackim odpowiednikiem...

Brat_Stali

dlaczego nikt nie wspomnial o Metal Gear Solid ?? a moze dlatego iz taki film juz powstaje:D ale nie wazne... to jest moj typ w ostatecznosci mogla by byc droga czesc Silent Hill (byle bardziej klimatyczna niz 1 czesc)

ocenił(a) film na 5
borsuk001

Tylko i wyłącznie - Gothic!
Dlaczego? Świetny klimat samej gry. Kraina niczym w LotR, świetna historia, wyraziste postacie, widowiskowość i w ogóle... Z resztą jako reżysera widziałbym P. Jacksona.

ocenił(a) film na 6
borsuk001

Najlepiej na podstawie MGS3: Snake eater.

borsuk001

Dokładnie. Wszystkie MGS'y mają lepszą fabułę od większości filmów. W sumie bałbym się, że zepsują doskonały materiał ale szkoda mi ludzi którzy nie posiadają konsol i nie grali w (jak dla mnie) serię najlepszych gier w historii. Przydałby się taki film dla wspomnianych gagatków.

Brat_Stali

a ja mysle ze swietnym pomysłem byloby przeniesienie gry S.T.A.L.K.E.R na ekran dlaczego? Poniewaz jest to swietna fabuła gdzie mamy do czynienia ze strefa kompletnie odcieta od swiata i ktora naprawde istnieje na dodatek jest bardzo mało jakich kolwiek filmow o temacie tzw. Fizyki Jadrowej i kompletny brak (pomijajac filmy dokumentalne) filmów o tejze strefie zamknietej a wydaje mi sie ze mozna by z tego zrobic cos naprawde fajnego no ale trzymam kciuki ze cos takiego powstanie za niedługo i nie bedzie to kicz

użytkownik usunięty
Brat_Stali

Metal gear solid, Deus Ex, Baldurs Gate, God of war.

ocenił(a) film na 7

Monkey Island - bo kocham wszystkie części
Syberia - chyba nie muszę tłumaczyć

ocenił(a) film na 6
grimsey

Zdecydowanie gothic, bo to jedna z moich ulubionych gier ;)

ocenił(a) film na 7
Brat_Stali

Warcraft i Halo Combat Evolved to by były filmy,i poza tematem jeszcze Alien versus Predator 3:)

ocenił(a) film na 8
Brat_Stali

1. FALLOUT (seria, tylko nie wiem czy Fallout 3 zaliczyć do niej czy nie, mi nie podchodzi)
2. Elder Scrolls IV (najlepiej cała seria po kolei)
3. S.T.A.L.K.E.R.
4. Diablo

ocenił(a) film na 7
an_Alien

Diablo TAk ale dopiero jak wyjdzie DIABLO 3 :D
Moze by mogli zrobic ekranizacje Heroes might and magic :) Takie fajne fantasy by wyszlo :D
Co do tetrisa, mysle ze Kulki by mialy wiecej nominacji :)

Brat_Stali

Zdecydowanie Diablo, ale tylko wtedy gdyby Blizzard tez w tym maczał palce. Filmiki Blizzarda w grach są niesamowite...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones