PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 628
ocen
7,6 10 1 322628
6,1 29
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Mógłbym pisać długo ale w skrócie:

W dniu 25.12.2013 byłem na prapremierze filmu Hobbit g.17.00 w 3D 48FPS w "najnowocześniejszej sali w Polsce" ATMOS w nowym kinie MULTIKINO w Katowicach.

Oto co tam zaszło:
1. Seans był 4-krotnie rozpoczynany ze względu na całkowity brak poprawności 3D
2. Po około 45 minutach od godziny 17.00 film się zaczął pomimo, że próby naprawienia jakości obrazu.
3. Po 4 restarcie filmu lewa jak i prawa strona ekranu była znacząco niewyraźna(około 40% szerokości.
4. Jakość obrazu(ostrość, barwa) na całym ekranie znacząco odbiegała od standardów dobrych kin w Polsce.
5. Napisy podczas całego filmu były rozmazane a ostatnie i pierwsze wyrazy wręcz podwójne.

6.Uwaga do reklamodawców! Reklamy i zapowiedzi były ucięte i wyświetlone w zielonym! kolorze. I ten fakt nie dał obsłudze do myślenie, że coś jest nie tak!
7. W trackie problemów i po seansie NIKT z obsługi nie przeprosił ani nie poinformował co sie dzieje!

na plus: Złożona przeze mnie reklamacja została przyjęta :)
Ale kierownictwo kina twierdziło, że lepszej jakości obrazu nie będzie, jedynie napisy zostaną poprawione( ale kolejny seans o 20.30 został wyświetlony niesiadowym niedoskonałości kolejnym widzom). Przypominam seans odbył się w "najnowocześniejszej " sali w Polsce i w Europie.

Proszę o opinie innych widzów z sali, jak również innych widzów, w celu porównania wrażeń co do jakości filmu i 3D.

ocenił(a) film na 6
alterro89

w gwoli przypomnienia:

"Multikino, najnowocześniejsze kino w Katowicach,zaoferuje widzom szeroki, a zarazem zróżnicowany repertuar. Najwyższą jakość projekcji zapewnią sale wyposażone w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D. Ponadto w katowickim Multikinie widzowie będą mogli uczestniczyć w premierach w najnowocześniejszej sali kinowej w Polsce – sali Xtreme, która jest wyposażona w system Dolby Atmos. Zapewni on kinomanom najwyższą, dostępną na świecie, jakość dźwięku, dzięki profesjonalnym głośnikom firmy JBL dostarczonym przez wyłącznego przedstawiciela w Polsce grupy Harman Professional – firmę ESS Audio.Natomiast pierwszy film w innowacyjnym systemie Dolby Atmos wejdzie na ekrany sali Xtreme katowickiego Multikina już 25 grudnia.

Będzie to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2013 roku, czyli „Hobbit: Pustkowie Smauga”. "

alterro89

Jeden raz to powiedzmy, że rozumiem, ale żeby drugi raz pomylić okienka? Reklamacja jakości filmu to na stronie Multikina, a nie na portalu filmowym.

ocenił(a) film na 5
Troll_filmweb

Prawda brutalna - obsługa kina ma gdzieś opinie klientów.

użytkownik usunięty
Indy_6

poprawka obsługa multikina ma gdzieś opinie klientów.

Obsługa Cinema City najlepsza

ocenił(a) film na 6
Troll_filmweb

Drogi Trollu. Opisuje zdarzenie jako przestrogę oraz w celu uzyskania opinii innych widzów z tej sali oraz innych kin nt. jakości 3D e technologii 48FPS. Nikt nie powiedział, że filmweb jest tylko recenzji i basta.

ocenił(a) film na 6
Troll_filmweb

Trollu:) Widzę, że jesteś z Nami na filmwebie od 3 tygodni i już chcesz robić tu za kierownika forum. No Brawo.....brawo!

alterro89

Po pierwsze to chyba nie jest najważniejsze od ilu tygodni mam konto na filmwebie, a być "z Wami" mogłem już być długo, ale to już zostawmy, a po drugie to nigdzie nie napisałem ani nie wykazywałem oznak tego, że chcę być "kierownikiem" forum. Nie rozumiem czemu tak zareagowałeś, po prostu napisał to w formie reklamacji, a nie jako przestrogę i tak mi się wyrwało.. jak kogoś to uraziło to wybaczcie.

ocenił(a) film na 6
Troll_filmweb

" Wybaczam i proszę o wybaczenie" Trzymaj się i pozdrawiam.

alterro89

Dzięki Ci i również wybaczam ;p szczęśliwego nowego roku i samych poprawnych i udanych seansów (dla wszystkich) ;)

alterro89

Byłem na tym seansie, potwierdzam, prawa i lewa stronu ekranu rozmazana. Jak złożyłeś reklamacje? Ja, z powodu obsuwy filmu, nie miałem czasu udać się do kierownika (proponowała mi to obsługa jak pytałem) i zastanawiam się, czy jeszcze uda mi się odzyskać stracone pieniądze...

ocenił(a) film na 6
kinnikinnik

reklamacja złożona do samego dyrektora kina w Katowicach, na ręce kierownika sali.

alterro89

Ja przesłałem maila, najwyżej przejdę się jutro do nich. Co do obrazu - nie tylko po bokach był rozmazany, dwa obrazy były widoczny także na szerszych ujęciach i w tle.

ocenił(a) film na 6
kinnikinnik

też to napisałem w reklamacji: Jakość obrazu(ostrość, barwa) na całym ekranie znacząco odbiegała od standardów dobrych kin w Polsce.

ocenił(a) film na 6
kinnikinnik

https://www.facebook.com/pages/Hobbit-W-Multikinie/572214019528826 strona do zaistniałej sytuacji, może multikino stanie na wysokości zadania bo błędy mogą zdarzyć się każdemu, ale to jak po nich się zachowujemy świadczy o nas najbardziej o najpełniej.

alterro89

OCZYWIŚCIE NA FILMWEB NIE ZAŁATWIA SIĘ TAKICH SPRAW , ALE DOŁĄCZAM SIĘ DO TWOJEGO GŁOSU , BYŁEM NA INNYM FILMIE BY ZOBACZYĆ CO MA DO ZAOFEROWANIA TA FIRMA I JAK NA RAZIE MULTIKINO JEST 'NICZYM' W PORÓWNANIU DO KONKURENCJI CZYLI CINEMA CITY W SILESIA ... MULTIKINO TO MAŁE - BRUDNE UBIKACJE ( A TO JEDNAK WIZYTÓWKA ) ŚMIERDZĄCE JUŻ , SALE MAŁE A NA SEANSIE NIE ZAMYKAJĄ DRZWI !!! OŚWIETLENIE ROBI SWOJE BO JEST OKROPNE , NA SEANSIE CHODZI OBSŁUGA - PATRZĄC CZY KTOŚ NIE NAGRYWA FILMU ITD , NICZYM ZŁODZIEJ JESTEM TRAKTOWANY . JA MÓWIĘ NIE TAKIM PRAKTYKOM.
W ciągu roku oglądam około 55 filmów głównie w Cinema City w Silesia to chyba najlepsze kino w Katowicach , dobry poziom mają w Gliwicach , Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
alterro89

cześć drogi użytkowniku. miałem niedawno okazję sprawdzić ową salę, bo otworzyli dwie sale z racji minimaratonu Więźnia labiryntu - siedziałem w 5 rzędzie (E) i jakość obrazu faktycznie momentami mało wyraźna, czasem gubiły się klatki no i czasem był problem ze zrozumieniem co jest napisane w napisach (gubiła się ostrość). Napiszę do nich mejla z prośbą o sprawdzenie projektora przy tej sali. Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
MegaTM

multikino to gów**

użytkownik usunięty
alterro89

Multikino to po prostu słabe kina.

I max
Cinema City
i Helios to są kina choć za Heliosem też nie jestem pozytywny ale i tak przebija multikino

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones