PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6174}

Hokus pokus

Hocus Pocus
6,9 16 163
oceny
6,9 10 1 16163
6,6 5
ocen krytyków
Hokus pokus
powrót do forum filmu Hokus pokus

Nasze filmy

ocenił(a) film na 8

Zrobiłeś jakiś film? Chcesz się nim podzielić - nie krępuj się:) umieść tutaj linki do swoich produkcji:)

Ja zacznę pierwszy xD udostępniłem na youtube własny filmik, a mianowicie opening/czołówkę filmu Hocus Pocus, zaprojektowany właśnie w stylu Charmed. Niestety coś musiało walnąć w serwisie i ostatecznie obraz jest "trochę" ciemniejszy ale mam nadzieję, że i tak Wam się spodoba:)
http://www.youtube.com/watch?v=-dHqojBajrM

ocenił(a) film na 8
grzesio_c

nie zrobiłeś tego filmiku, Ty go splagiatowałeś...

ocenił(a) film na 8
Nyleith

dlaczego uważasz że go splagiatowałem...?

ocenił(a) film na 8
grzesio_c

bo to tylko kopia, siostra bliźniaczka openingu z Charmed, mało w tym inwencji twórczej. dlatego sądzę, że to nic niezwykłego. fakt, z pewnością włożyłeś jakiś wysiłek w zrobienie tego i to Twoja zasługa, tylko byłoby to oryginalne i godne podziwu gdybyś wymyślił coś sam, a nie kopiował inny opening. ale fakt, zrobiłeś to dobrze.

ocenił(a) film na 8
Nyleith

wypowiadasz się w taki sposób jakbyś na portalu nie znalazła innych filmów podobnych do tego... filmów które jak to Ty nazwałaś są "siostrami bliźniaczkami"... to jest po prostu zwykła twórczość fanów danego serialu czy filmu gdzie uwierz mi niezwykle ciężko jest otrzymać efekty, które były wykorzystane np w oryginalnej wersji openingu serialu Charmed... uwierz mi że nie jest "jakiś wysiłek" tylko często ciężka i mozolna praca nad każdym szczegółem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones