PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235756}
4,5 1 018
ocen
4,5 10 1 1018
Homo Father
powrót do forum filmu Homo Father

Ok, tematyka rzec by można górnolotna, ale dobór aktorów, ich gra, dialogi, scenariusz, dźwięk, obraz, zdjęcia - jedna wielka TRAGEDIA! Nie polecam niestety

użytkownik usunięty
postregiment

Zgadzam się z Tobą. Nie warto tego oglądać...

w filmie zagrali amatorzy więc trzeba to przy ocenie uwzględnić... poza tym widać, że budżet filmu nie był wielki; na youtubie jest making of tego filmu, polecam zobaczyć

ocenił(a) film na 2
postregiment

Także się zgadzam. Nie wiem za co te nagrody, chyba za przesłanie, bo wykonanie jest katastrofalne. Obraz jak z kasety VHS, dźwięk skopany gorzej jakby kręcili to komórką. Balans bieli nie ten, obraz momentami wypalony. Rozumiem, że to kino niezależne, ale nawet to powinno trzymać jakiś poziom techniczny!

postregiment

Och, cóż, film faktycznie jest tragiczny. Powiedziałabym, że się zawiodłam, ale tytuł mi się nie spodobał, więc od początku nie liczyłam na wiele. "Niezależny" nie powinien oznaczać "amatorski". Doceniam jednak, że starali się zrobić coś dobrego i ważnego. Gdybym miała zwyczaj wystawiania ocen, dałabym 2/10 - właśnie za dobre chęci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones