PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 575
ocen
7,5 10 1 358575
6,4 16
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

Dziwne pytanie

ocenił(a) film na 5

Nie zjedzcie mnie ani nie krzyczcie bo tego nie rozumiem tylko po prostu wytłumaczcie. W filmie
chodzi o to, że jeden z bohaterów zginął bo się urodził po złej stronie rzeki?? No bo była tak, że Ci z
tej strony miasta lubili jedną drużynę a z drugiej strony lubili tą drugą i mieli swoje puby itp. Czyli
musisz lubić tą gdzie się urodziłeś a jak lubisz tą drugą to musisz się przeprowadzić? Tak to
wyglądało w filmie jak ten Bower tam jeżdził. Nie wiem może się mylę ale nie rozumiem tego
piłkarskiego klimatu, a co np jak ktoś kto mieszka w Warszawie a najbardziej lubi Lech i myśli, że
on najlepiej gra?? To musi się wyprowadzić do Poznania? Kompletnie nie kumam tworzenia tych
sztucznych podziałów z powodu jakiegoś okrągłego przedmiotu

ocenił(a) film na 8
Millwall

A nie jest tak? Z tego co widać nie jest to film dla " dzieci i gimbusów" :P Bo gimbusy i dzieci piszą komentarze, z których jasno wynika, że nie zrozumiały przesłania filmu. Napisałam to, co pokazuje końcówka filmu, a jeśli ktoś jej nie rozumie to nie moja wina. A na meczach bójki się zdarzają, już to pisałam i powtarzać nie będę. Jak ktoś nie rozumie co czyta, to powinien wrócić do podstawówki i tyle. :)

ocenił(a) film na 1
izabelle202

Czyli jest tak?
Że jakiś palant bierze na mecz małego dzieciaka i podjudza go jeszcze pociesznie?
Że się zabijają na stadionach?
Że dym jest na każdym, bądź prawie każdym meczu?
O kuriozalnej postawie Forlani to juz nie wspomnę, bo to nie należy do tematu.

Ale skoro jest tak jak piszesz, to proponują odwiedzać stadiony w Polsce a nie te, o których piszesz.

ocenił(a) film na 8
Millwall

Piszę o filmie i to nie dzieje się na stadionach, tylko poza nimi. Odnośnie polskich kibiców też już wcześniej pisałam, po co mam się powtarzać.
"Czyli jest tak?
Że jakiś palant bierze na mecz małego dzieciaka i podjudza go jeszcze pociesznie?" - jest tak, że facet od małego uczy nienawiści swoje dziecko i jeszcze je wciąga w zadymy na ulicach, a skoro jest ojcem, to powinien się zachowywać jak ojciec, a nie jak zwyrodnialec. O dziecko się dba, opiekuje się nim i chroni, żeby nie stała się mu krzywda. A tutaj mamy spaczonego starego faceta, któremu poprzez nienawiść porypało się w mózgu. Tylko on jest winien śmierci swojego dziecka i nikt inny. Same zachowanie w barze, gdzie tłucze faceta na miazgę, bo jego "laska za głośno się śmiała" świadczy, że jest psychicznym zwyrodnialcem. Zaręczam ci, że istnieją osoby jego pokroju. :) Pozdrówka.

ocenił(a) film na 1
izabelle202

Dalej z uporem maniaka mieszasz hollywoodzką fikcję filmową z polską rzeczywistością stadionową.
Sorry, ale nie chce mi się kontynuować tej dyskusji.

izabelle202

to ja napisze tak, jakiś palant bierze dziecko do samochodu a później płacze że zginęło, bo inny palant w nich wjechał, jakiś palant bierze rodzinę nad kąpielisko i płacze, bo ktoś utonął, ciekawe ile osób w święta zginęło na drogach? 100? 200? 500? Czemu niema takiej nagonki na morderców drogowych, tylko na kibiców, którzy są piętnowani za byle pierdołę przy byle okazji i przy byle powodzie? Dlaczego gdy kibice wywołują awantury są wszelkie nagrania z monitoringów i nie tylko, a gdy winna jest policja jak np w Bydgoszczy miesiąc temu, czy w Krakowie po meczu Wisła-Legia nagle nagrania znikają, a prywatne materiały udostępniane w sieci są usuwane w trybie natychmiastowym, a media już nie piszą o stadionowych bandytach tylko milczą o całej sytuacji!!!

izabelle202

gdzie masz dziewczyno teraz te bójki? na ustawkach? a niby dlaczego im tego zabraniać skoro robią to po lasach, łąkach i innych ustronnych miejscach? Takim tokiem rozumowania powinno się zakazać paintballa, skoków spadochronowych, skoków na bungie, wspinaczek górski i innych hobby, które zagrażają życiu, nie wmówisz mi chyba że dostaniesz po głowie od chłopaków z tej samej drużyny, co to za argument że prali się między sobą, takie same sytuacje są na dyskotekach, imprezach, w miejscach publicznych, na plażach, na kąpieliskach czy nawet kinach, w pracy, szkole i uczelniach.

izabelle202

A on Ci już wytłumaczył że na dyskotekach jest większe prawdopodobieństwo dostać w ryj, zresztą to tam jest prawdziwa patologia. Na pewno idąc z dziećmi na mecz nikt Cię nie napadnie no chyba że prawdziwy psychol ale takiego możesz spotkać wszędzie.

izabelle202

ty masz tyle wspólnego z kibicowaniem co muzułmanin z kościołem katolickim ;] zaraz się dowiem od ciebie że te pełne stadiony w anglii to sami bandyci, bo są wiernymi kibicami, szczególnie przywiązanymi do klubów ze swoich dzielnic i miejscowości ;] kibicujący z dziada pradziada jednemu klubowi, ale to przecież bandytyzm jak ojciec wychowuje syna w miłości do swojego klubu z dzielnicy, gdzie idealnym przykładem jest właśnie ten nieszczęsny Londyn

ocenił(a) film na 9
naomi7_87

Kibice tego typu to nie są jacyś niedzielni sympatycy najlepszej z drużyn, tak jak dzisiejsi kibice Realu i Barcelony. To fanatycy, wychowywani na kibiców, a miłość do najbliższej rodziny jest im wpajana od dziecka.

naomi7_87

Wytłumacze ci to w prosty sposób. Czy na euro kibicujesz Polsce czy innemu krajowi bo uważasz, że lepiej gra?

ocenił(a) film na 10
Wariacik_4

I co, jest gotów zbluzgać/naruszyć nietykalność cielesną/uderzyć czy zarżnąć kibica innej reprezentacji gdy zobaczy go na ulicy?
Pomijam fakt, że zestawianie reprezentacji państwa z jakimiś  sztucznymi, plemiennymi rywalizacjami klubowymi, gdzie przepływ zawodników jest bez porównania większy jest kompletnie bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones