PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483659}

Horda

La horde
5,3 2 648
ocen
5,3 10 1 2648
Horda
powrót do forum filmu Horda

Sorry , ale krew we mnie buzuje jak widze ze ten film ma 5 a 10 jeden z najlepszych filmów
o zombi dziadziuś nie dość że bardzo dobrze zagrał to dobiegał od schematów pięknych
,uczciwych i wspaniałych głównych bohaterów jak dla mnie to gówno a nie się znacie.
PS: Rammbok tez bardzo dobry fil o zombiakach(niemiecki:P w sumie mnie zaskoczył) a
dostał również 5 ogarnijcie się dajecie wysokie noty tandetnemu Residentowi a nie
potraficie docenic dobrego kina o zombie .... Niektórych gust jest przeterminowany jak stary
jogurt ...

ocenił(a) film na 9
karol12_2

Sorry za bledy ort ale klawiaturka mi siada na lapku :P

ocenił(a) film na 4
karol12_2

To prawda, "niektórych gust jest przeterminowany jak stary jogurt", ale na szczęście są tacy ludzie jak Ty, którzy potrafią dostrzec najwspanialsze walory w średnio kinematograficznym szajsie :)
Teraz będę wychwalał Boga po wszeczasy, dziekując za takie perełki krytyków. W końcu przecież to Ty masz racje, a reszta, po prostu gówno wie!

karol12_2

Ziomek ten film na tyle niedorzeczności, że aż oczy bolą. Od czego zacząć? Strzelanie w zombie po korpusie i nic, w końcu gościu wpadł na pomysł, żeby strzelić mu w głowę, ale potem wszyscy i tak strzelają po brzuchu... Sztuczne walki, szczególnie tej babki, albo akcja, gdy jeden z nich chciał powstrzymać zombie i przepychał się z nimi, a to jak walczył z nimi na dachu samochodu, to było żałosne :P Na koniec - Strzelali w zombie z 2 minuty, ciekawe ile te pistolety miały naboi w magazynku:D

ocenił(a) film na 8
karol12_2

Dziadziuś wymiatał jak uj

karol12_2

niezly,ale widzielismy lepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones